Ustawione mecze na dziś

604

Ustawione mecze to swego rodzaju temat tabu, ale pewnie każdy z nas zdaje sobie sprawę, że taki proceder istnieje. Jak można szukać tego typu wydarzeń?

Ustawione mecze na dziś
Ustawione mecze na dziś

Ustawione mecze – fixy i insidery

Różnego rodzaju sportowe federacje i inne instytucje robią wszystko, co w ich mocy, by rywalizacja zawodników z całego świata przebiegała zgodnie z duchem fair play i na uczciwych zasadach. Niestety, nie każdy się tego trzyma, a ustawione mecze raz za razem pojawiają się w mediach branżowych.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Nie można zakładać, że wszystkie „ustawki” da się w jakiś sposób wyhaczyć. Prawda jest taka, iż informacje tylko o niektórych z nich przedostają się pocztą pantoflową do internetu. Nie zawsze warto też w tego typu rewelacje wierzyć, chociaż na pewno warto śledzić.

sts bonus bez depozytu
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacherzy w Polsce często dość szybko dowiadują się o różnych „kombinacjach” związanych z konkretnymi meczami i tym samym wycofują je z oferty. Ważne, by znaleźć coś, o czym jeszcze mało kto wie. Nie jest to jednak łatwa sztuka.

Najwięcej układów i układzików znaleźć można w niewielkich ligach. Do niedawna na próżno było ich szukać w ofercie buków online, ale obecnie jest ich coraz więcej, a to bardzo dobra wiadomość.

Mimo że ustawione mecze raz na jakiś czas się zdarzają, wygrywanie u bukmachera nie powinno się opierać tylko na nich.

Chcesz obstawiać niższe polskie ligi? www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.