Zakład Bez Ryzyka na najlepsze ligi!

Bukmacher Forbet ma dla swoich graczy specjalny zakład bez ryzyka. Dzięki niemu można odzyskać za przegrany kupon nawet 289 PLN! Szczegóły oferty znajdziecie poniżej!

Zakład Bez Ryzyka na najlepsze ligi!
Zakład Bez Ryzyka na najlepsze ligi!

Oferta specjalna obowiązuje do dnia 12 sierpnia. Dostępna jest tylko w przypadku zakładów na mecze Premier League, Ligue 1 oraz Ekstraklasy.

Zakład Bez ryzyka to 50 lub 100 procent zwrotu postawionej stawki w przypadku kuponu z co najmniej trzema typami o kursie nie mniejszym niż 1.35. Aby otrzymać pełny zwrot stawki należy osiągnąć kurs ogólny co najmniej 10.

W ramach oferty specjalnej przygotowano listę stawek kwalifikujących się do ewentualnego cashbacku. Poniżej znajdziecie szczegóły:

  • 27 PLN, bo już po raz 27. piłkarze powalczą pod szyldem Premier League;
  • 54 PLN, bo właśnie 54 punkty zapewniły Burnley sensacyjny powrót do europejskich pucharów po 51 latach;
  • 81 PLN, bo już po raz 81. piłkarze powalczą o mistrzostwo Francji;
  • 120 PLN, bo już po raz 120. zostaną rozegrane rozgrywki o mistrzostwo Anglii;
  • 289 PLN, bo aż tyle dni potrwa sezon ligi francuskiej

obstawianie w forbet

Najlepsi bukmacherzy internetowi cały czas przygotowują różnego rodzaju oferty na najważniejsze ligi piłkarskie w Europie. Warto odwiedzać nasz portal i być na bieżąco z ofertami specjalnymi!

Pamiętajcie, że w opisywanej promocji każdy ma prawo do otrzymania tylko jednego bonusu. Liczy się pierwszy kupon zagrany według zasad, jakie można znaleźć w oficjalnym regulaminie.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce