Konkurs w Forbet na Ekstraklasę!

437

Legalny bukmacher Forbet ma 100.000 PLN w gotówce do rozdania dla prawdziwego eksperta od polskiej Ekstraklasy! W jaki sposób można wziąć udział w najnowszym konkursie tej firmy?

Konkurs w Forbet na Ekstraklasę!

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Graj przy okazji każdej kolejki kuponu z typami na dokładnie wyniki meczów Ekstraklasy, a jeżeli trafisz konkretną liczbę, otrzymasz specjalne bonusy – od nagród rzeczowych po nagrodę główną w postaci gotówki!

Promocja obowiązuje do odwołania – dostępna jest zawsze, gdy rozgrywane są mecze Ekstraklasy.

Nagrody, jakie można zdobyć, to:

  • 6 trafionych wyników – 100.000 PLN w gotówce
  • 5 trafionych wyników – nowy iPhone 8
  • 4 trafione wyniki – 500 PLN bonusu na konto bukmacherskie w Forbet!

W przypadku, gdy więcej niż jedna osoba będzie uprawniona do zgarnięcia 100.000 PLN, gotówka podzielona zostanie pomiędzy wszystkich zwycięzców.

Warto pamiętać, że inny polski bukmacher, to jest LV BET, przygotował promocję, w której jest możliwe obstawianie Ekstraklasy z niskim podatkiem!

typowanie w forbet

Tylko osoby, które posiadają konto w Forbet, mają prawo do skorzystania z konkursu. Jeżeli nie macie profilu gracza, możecie sprawdzić ranking Najlepsi bukmacherzy internetowi 2018!

Otrzymany bonus 500 PLN podlega warunkowi obrotu x4. Na jego dokonanie gracze mają określony czas oraz warunki. Wszystkie szczegóły na ten oraz inne tematy dostępne są oficjalnej stronie organizatora w regulaminie.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub niejasności można skorzystać z pomocy Biura Obsługi Klienta Forbet!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.