Bukmacher Fortuna – darmowy kod promocyjny na start

Bukmacher Fortuna posiada niezywkle ciekawy pakiet powitalny dla swoich graczy. Wystarczy dokonać rejestracji i wpisać darmowy kod promocyjny, aby otrzymać już darmowy bonus. Jednak to nie wszystko co ten operator przygotował.

Darmowy freebet i bonus do 1000 PLN u bukmachera Fortuna

Darmowy freebet i bonus do 1000 PLN u bukmachera Fortuna

Z pakietu powitalnego bukmachera Fortuny może skorzystać każdy gracz, który jeszcze nie posiadał konta u tego operatora.

Warunki akcji są bardzo proste. Wystarczy dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera Fortuna. Nie zajmie to wszystko zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Natomiast warto jest wpisać kod promocyjny BETONLINE, ponieważ już na starcie bukmacher przyzna w zamian darmowy bonus w wysokosci 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Natomiast gracz, który dokonał wpłaty oraz wpisał kod promocyjny może liczyć na dodatkowe bonusy, chociażby pierwszy kupon bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że zagrany kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki. Można liczyć na zwrot do 100 PLN.

Poza tym można liczyć również na bonus równowartości depozytu, maksymalnie bukmacher Fortuna przyzna bonus do 1000 PLN. Chcąc otrzymać te środki należy dokonać wpłaty do 10 dni od momentu rejestracji konta. Następnie w ciągu miesiąca należy dokonać czterokrotnego obrotu wartością wpłaty. Na kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs łączny musi wynieść co najmniej 1.91.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce