KSW 63: Bonus dla graczy od bukmachera eFortuna

Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher eFortuna PL na KSW 63. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki do 100 PLN.

100 PLN od bukmachera eFortuna na KSW 63

100 PLN od bukmachera eFortuna na KSW 63

A nie da się ukryć, że emocji podczas KSW 63 na pewno nie powinno brakować, ponieważ przed nami bardzo ciekawe starcia, jak m.in. Kinci vs Solidc, Pawlak vs Janikowski, czy też Stosic vs Andryszak.

Z okazji KSW 63 legalny bukmacher www.eFotuna.pl oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Bezpiecznik na kSW 63”, która to jest dostępna graczom wyłącznie w dniu 4 września.

Darmowy bonus na KSW 63:

Zadaniem graczy w promocji „Bezpiecznik na KSW 63” jest zawarcie dowolnego zakładu: SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na którym to musi spełniać następujące kryteria:

  • wyłącznie zdarzenia z KSW 63
  • typy mogą być z oferty przedmeczowej lub „na żywo”
  • stawka kuponu nie mniejsza niż 100 PLN
STS kod promocyjny na bonus
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Natomiast, jeśli faworyci Cię zawiodą to w prezencie bukmacher eFortuna online odda 100% stawki do 100 PLN dla gracza.

Bonus na start w Fortunie 2021:

Legalny bukmacher eFortuna na start oferuje wszystkim typerom na start specjalny pakiet powitalny. Chcąc go aktywować należy wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE. Wówczas użytkownik będzie mógł liczyć:

  • darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej
  • premia równowartości depozytu do 2000 PLN
  • Cashback do 210 PLN

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce