Bukmacher Totomix. Oferta, bonus, promocje, godziny otwarcia

Totomix to marka, która nawet laikom kojarzy się z obstawianiem meczów. Co oferuje obecnie ten bukmacher? Sprawdzamy promocje, godziny otwarcia i wiele, wiele więcej!

Bukmacher Totomix. Oferta, bonus, promocje, godziny otwarcia
Bukmacher Totomix. Oferta, bonus, promocje, godziny otwarcia

Totomix aktualna oferta

Legalny bukmacher Totomix to jeden z najpopularniejszych produktów bukmacherskich, jaki można znaleźć na polskim rynku. Trudno się dziwić, że tak dużo osób interesuje dostępny w Totomix bonus czy aktualne promocje.

W jaki sposób obstawia się mecze w Totomix? Marka nie bez powodu kojarzy się z Lotto online czy Totolotkiem. W końcu jest to produkt ściśle z nimi związany. Z jednej strony mamy firmę Totolotek, do której należy Toto-Mix. Z drugiej mamy Lotto, które w pewien sposób przypomina opisywanego przez nas buka.

Betclic kod promocyjny na darmowy bonus
Legalny bukmacher Betclic – kod promocyjny na darmowy bonus cashback

W chwili obecnej Totomix zaczyna odchodzić do lamusa. Nowy właściciel Totolotka chce całkowicie zmodernizować tę markę tak, by wszystko opierało się na jednej firmie. Jeżeli więc jeszcze do niedawna można było wejść na stronę produktu Toto-Mix obecnie jest to bardzo trudne, a nawet niemożliwe.

Godziny otwarcia Totomix. Kiedy postawić kupon?

Z racji tego, że to bukmacher Totolotek obecnie jest na górze hierarchii właścicieli, Totomix godziny otwarcia czy inne podobne informacje są bardzo trudno dostępne w sieci. A szkoda, bo przecież cały czas cieszą się dużym zainteresowaniem typerów.

Bukmacher Totolotek pozwala graczom na obstawianie meczów od poniedziałku do niedzieli. Warto podkreślić fakt, że w przypadku tego rodzaju firm nie ma czegoś takiego jak niedziela bez handlu – każda niedziela (no, z małymi wyjątkami) jest pracująca!

Totomix punkty stacjonarne
Totomix punkty stacjonarne

Kiedy obstawiać mecze w Totomix?
👇👇👇

  • Poniedziałek – 10.00 – 18.00
  • Wtorek – 9.30 – 19.30
  • Środa- 9.30 – 19.30
  • Czwartek – 9.30 – 19.30
  • Piątek – 9.30 – 19.30
  • Sobota – 9.30 – 18.30
  • Niedziela – 9.30 – 16.30

(źródło: Blogbukmacherski.pl)

Czy granie w Totomix jest legalne? Oczywiście, że tak, a najłatwiej można to sprawdzić wchodząc na oficjalną stronę Ministerstwa Finansów. Totolotek posiada wszelkie niezbędne zgody do prowadzenia działalności online oraz w punktach.

Pamiętajmy, by nigdy nie korzystać z usług firm, które nie posiadają zgód wymaganych przez polskie prawo. Mimo że u tego typu bukmacherów nie płacimy podatku, narażamy się na wiele naprawdę przykrych konsekwencji prawnych.

Toto-Gol, Toto-Liga i wiele więcej!

Toto-Gol online, Toto-Liga – to produkty, jakie jeszcze bardzo długo będą kojarzyć się miłośnikom obstawiania.

Trzeba jednak pamiętać, że w dobie internetu tego rodzaju produktu tracą na atrakcyjności. I w pewien sposób trudno się temu dziwić, bo przecież niemal każdy buk teraz posiada już mecze online za darmo oraz inne ciekawe atrakcje dla graczy.

Toto Liga, Toto Gol
Toto Liga, Toto Gol

Aby grać u bukmachera Totolotek (Toto-Mix) przez internet, wystarczy posiadanie darmowego konta. Zakłada się je w kilka chwil, a to wszystko w 100% bezpiecznie i legalnie!

Jeżeli chcemy obstawiać mecze na stronie Totolotek, wystarczy, że wejdziemy na www.Totolotek.pl i wypełnimy krótki formularz rejestracyjny. Na ten moment chodzi głównie o to, by podać imię, nazwisko czy adres zamieszkania.

Jakby tego było mało, na start dostępny jest u bukmachera Totolotek bonus na start. Obecnie wynosi on nawet 1000 PLN, a szczegóły na jego temat znajdziecie poniżej!

Totomix bonus powitalny 100%

Jak dokładnie to działa? Jaki bonus Totomix przygotował na start? Na stronie Totolotek.pl można dokonać rejestracji, która nowym graczom daje do 1000 złotych przy pierwszym depozycie.

Bonus powitalny Totolotek przygotował tylko w przypadku depozytu numer jeden. Im więcej gracz wpłaca, tym więcej zyskuje. 100% wartości przelewu do 1000 złotych.

W wakacje 2019 na stronie marki Totolotek rozpoczęła się kompleksowa przedudowa strona. Prawdopodobnie zakończy się dopiero na wiosnę 2020. Do tej pory miłośnicy Totolotka, czy marki Totomix muszą liczyć się z różnego rodzaju utrudnieniami.

Totomix kod promocyjny 2020

Totolotek rejestracja konta
Totolotek rejestracja konta

Kod promocyjny u bukmachera Totomix? Czy rzeczywiście można powiększyć swój bonus w Totolotku, korzystając z wyjątkowej oferty uzależnionej od wpisania hasła bonusowego?

Niektóre firmy bukmacherskie działają w ten sposób. Można tutaj chociażby przytoczyć STS kod promocyjny na bonus bez depozytu. Tego rodzaju akcje podobają się graczom, ale – niestety – na ten moment nie są dostępne w Totolotku.

Trudno przypuszczać, czy coś zmieni się w tej kwestii. Być może, gdyby nadal prym wiodła marka Totomix kod promocyjny nadal byłby dostępny? Trudno odpowiedzieć sobie na to pytanie, a dywagacjami zajmować się nie będziemy!

A jakie jest wasze doświadczenie z Totomix? Pamiętacie tę markę i dość dobrze ją wspominacie? Czy uważacie, iż w dzisiejszych czasach punkty do obstawiania jeszcze w ogóle są potrzebne?


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce