Bukmacher Totomix. Oferta, bonus, promocje, godziny otwarcia

1352

Totomix to marka, która nawet laikom kojarzy się z obstawianiem meczów. Co oferuje obecnie ten bukmacher? Sprawdzamy promocje, godziny otwarcia i wiele, wiele więcej!

Bukmacher Totomix. Oferta, bonus, promocje, godziny otwarcia
Bukmacher Totomix. Oferta, bonus, promocje, godziny otwarcia

Totomix aktualna oferta

Legalny bukmacher Totomix to eden z najpopularniejszych produktów bukmacherskich, jaki można znaleźć na polskim rynku. Trudno się dziwić, że tak dużo osób interesuje dostępny w Totomix bonus czy aktualne promocje.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

W jaki sposób obstawia się mecze w Totomix? Marka nie bez powodu kojarzy się z Lotto online czy Totolotkiem. W końcu jest to produkt ściśle z nimi związany. Z jednej strony mamy firmę Totolotek, do której należy Toto-Mix. Z drugiej mamy Lotto, które w pewien sposób przypomina opisywanego przez nas buka.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

W chwili obecnej Totomix zaczyna odchodzić do lamusa. Nowy właściciel Totolotka chce całkowicie zmodernizować tę markę tak, by wszystko opierało się na jednej firmie. Jeżeli więc jeszcze do niedawna można było wejść na stronę produktu Toto-Mix obecnie jest to bardzo trudne, a nawet niemożliwe.

Godziny otwarcia Totomix. Kiedy postawić kupon?

Z racji tego, że to bukmacher Totolotek obecnie jest na górze hierarchii właścicieli, Totomix godziny otwarcia czy inne podobne informacje są bardzo trudno dostępne w sieci. A szkoda, bo przecież cały czas cieszą się dużym zainteresowaniem typerów.

Bukmacher Totolotek pozwala graczom na obstawianie meczów od poniedziałku do niedzieli. Warto podkreślić fakt, że w przypadku tego rodzaju firm nie ma czegoś takiego jak niedziela bez handlu – każda niedziela (no, z małymi wyjątkami) jest pracująca!

Totomix punkty stacjonarne
Totomix punkty stacjonarne

Kiedy obstawiać mecze w Totomix?
👇👇👇

  • Poniedziałek – 10.00 – 18.00
  • Wtorek – 9.30 – 19.30
  • Środa- 9.30 – 19.30
  • Czwartek – 9.30 – 19.30
  • Piątek – 9.30 – 19.30
  • Sobota – 9.30 – 18.30
  • Niedziela – 9.30 – 16.30

(źródło: Blogbukmacherski.pl)

Czy granie w Totomix jest legalne? Oczywiście, że tak, a najłatwiej można to sprawdzić wchodząc na oficjalną stronę Ministerstwa Finansów. Totolotek posiada wszelkie niezbędne zgody do prowadzenia działalności online oraz w punktach.

Toto-Gol, Toto-Liga i wiele więcej!

Toto-Gol online, Toto-Liga – to produkty, jakie jeszcze bardzo długo będą kojarzyć się miłośnikom obstawiania.

Trzeba jednak pamiętać, że w dobie internetu tego rodzaju produktu tracą na atrakcyjności. I w pewien sposób trudno się temu dziwić, bo przecież niemal każdy buk teraz posiada już mecze online za darmo oraz inne ciekawe atrakcje dla graczy.

Toto Liga, Toto Gol
Toto Liga, Toto Gol

Aby grać u bukmachera Totolotek (Toto-Mix) przez internet, wystarczy posiadanie darmowego konta. Zakłada się je w kilka chwil, a to wszystko w 100% bezpiecznie i legalnie!

Totomix bonus powitalny 100%

Jak dokładnie to działa? Jaki bonus Totomix przygotował na start? Na stronie Totolotek.pl można dokonać rejestracji, która nowym graczom daje do 1000 złotych przy pierwszym depozycie.

Bonus powitalny Totolotek przygotował tylko w przypadku depozytu numer jeden. Im więcej gracz wpłaca, tym więcej zyskuje. 100% wartości przelewu do 1000 złotych.

W wakacje 2019 na stronie marki Totolotek rozpoczęła się kompleksowa przedudowa strona. Prawdopodobnie zakończy się dopiero na wiosnę 2020. Do tej pory miłośnicy Totolotka, czy marki Totomix muszą liczyć się z różnego rodzaju utrudnieniami.

A jakie jest wasze doświadczenie z Totomix? Pamiętacie tę markę i dość dobrze ją wspominacie? Czy uważacie, iż w dzisiejszych czasach punkty do obstawiania jeszcze w ogóle są potrzebne?


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.