STS bonus powitalny listopad 2019. Zakład Bez Ryzyka 200 PLN.

Legalny bukmacher STS oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać już freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN, bonus do 1200 PLN oraz cashback do 200 PLN. Wystarczy założyć konto i wpisać kod promocyjny „BETONLINE”, aby dokonać aktywacji bonusów.

Bonusy na start u legalnego bukmachera STS

Bonusy na start u legalnego bukmachera STS

Oferta skierowana jest do każdego typera, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera STS.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 15 do 19 listopada. Typer, który chce skorzystać z tych bonusów koniecznie w tym okresie musi dokonać rejestracji konta. Można to jedynie wykonać na stronie bukmachera www.sts.pl. Proces założenia konta zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Kod promocyjny na freebet od STS

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest wiedzieć, że jest to jedyna opcja, aby go wpisać.

Po wpisaniu tego kodu promocyjnego na konto gracza trafi darmowy freebet o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

betfan kod promocyjny

Bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę od STS

Bukmacher STS zwiększa graczom pierwszą wpłatę. Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest od depozytu:

Przykład: Gracz wpłacił 500 PLN. Tyle samo, ale jedynie w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza. Użytkownik razem będzie miał 1000 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest podkreślić, że środki automatycznie znajdą się na koncie gracza po zaksięgowaniu depozytu przez bukmachera STS. Każdy gracz maksymalnie może otrzymać 1200 PLN.

Cashback do 200 PLN u bukmachera STS

Warto jest wiedzieć, że pierwszy zakład u bukmachera STS w ramach tej promocji jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon i zagrać za środki z konta głównego.

W razie wygranej cała kwota zajdzie się na koncie użytkownika. Natomiast w razie przegranej bukmacher STS dokona zwrotu 100% stawki, a maksymalnie można otrzymać nawet 200 PLN.

Należy jednak pamiętać, ze kupon objęty Cashbackiem musi zostać rozliczony do 19 listopada do godziny 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce