Bonus powitalny do 2098 PLN na start u bukmachera Totolotek

Legalny bukmacher Totolotek przeprowadza promocję swoim nowym graczom, w której to przyznaje darmowe środki za dokonanie pierwszej wpłaty, gdzie to łącznie można otrzymać nawet 2098 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE”.

Kod promocyjny u bukmachera Totolotek za darmo

Kod promocyjny u bukmachera Totolotek za darmo

Z tej oferty powitalnej może skorzystać każdy typer, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Totolotek.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera www.totolotek.pl. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko. To sprawi, że proces rejestracyj nie zajmie typerowi zbyt wiele minut.

Darmowy kont promocyjny u bukmachera Totolotek:

Należy jednak pamiętać, żeby dokonać odblokowania pakietu powitalnego u bukmachera Totolotek. Można to jedynie wykonać poprzez wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Gracze muszą wiedzieć, że później już nie będą mieli możliwości, aby go wpisać.

Po spełnieniu powyższych warunków trzeba przejść weryfikację danych oraz wykonać już pierwszy depozyt.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus do 1000 PLN za wpłatę od Totolotka

Bukmacher Totolotek zwiększa pierwsza wpłatę nowym graczom przyznając bonus nawet do 1000 PLN. Wysokość otrzymanych środków uzależniona jest od depozytu:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty w wysokości 750 PLN. W prezencie powitalnym otrzyma od bukmachera Totolotek taką samą wartość. Dzięki czemu będzie posiadał kwotę o wartości 1500 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Aplikacja mobilna czy jest bonus u bukmachera Totolotek:

Nowi gracze, którzy pobiorą aplikację mobilną legalnego bukmachera Totolotek mogą liczyć na bonus nawet do 49 PLN. Wystarczy wpłacić darmowe środki poprzez aplikację i cieszyć się z bonusu równowartości wpłaty!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce