BetClic problem z logowaniem

Co dzieje się, gdy w BetClic przydarzy się nam problem z logowaniem? Sprawdźcie, co robić w takiej sytuacji!

BetClic problem z logowaniem. Co robić?
BetClic problem z logowaniem. Co robić?

Betclic logowanie

BetClic Polska wrócił do naszego kraju i jest obecnie dostępny w Polsce całkowicie legalnie. Mimo że kiedyś już był u nas ze swoją ofertą, logowanie za pomocą starych danych nie jest możliwe. Trzeba zatem ponownie otworzyć konto i rozpocząć obstawianie. Tym razem już jednak zgodnie z prawem! 🙂

Niektórzy gracze skarżą się o problem z logowaniem w BetClic. Jest to prawdopodobnie spowodowane faktem, iż w ostatnim czasie nie korzystali z konta u tego buka, a gdy dowiedzieli się, że jest legalny, postanowili zalogować się za pomocą starych danych. Nie ma w tym nic złego, ale takie działanie absolutnie nic nie daje!

Betclic Polska – jak obstawiać?

Przypominamy, że mimo iż BetClic posiada już licencję na przyjmowanie zakładów w Polsce, kiedyś swoje usługi oferował w szarej strefie. Właśnie dlatego oficjalnie wszyscy starzy klienci „nie istnieją” i muszą pojawić się na stronie bukmachera na nowo.

Na szczęście, założenie konta to w tym momencie pikuś. Jeżeli tylko mamy na to ochotę, możemy dokonać rejestracji dosłownie w kilka chwil. Wszystko to albo w aplikacji mobilnej, albo na stronie internetowej www.Betclic.pl.

Jak stawia się zakład w Betclic? ZOBACZ VIDEO:

Obstawianie w Betclic dostępne jest w języku polskim, podobnie jak cała strona internetowa. W ofercie bukmachera znajdują się zakłady przedmeczowe, live oraz inne produkty.

Legalni bukmacherzy z zagranicy 2020

Prawdopodobnie nie tylko BetClic wróci do Polski. Gracze liczą na to, że w najbliższym czasie o licencję postara się także inna zagraniczna firma bukmacherska, na przykład, Bet at home.

Niektórych na pewno kusi obstawianie meczów bez podatku w formie proponowanej przez zagranicznych bukmacherów. Problem w tym, że w tego typu portalach łatwiej o karę z odpowiedniego urzędu, niż dużą wygraną, warto mieć to na uwadze!

Betclic kod promocyjny. Cashback na start – ponad 500 PLN do zdobycia!

Dla wszystkich polskich graczy bukmacher Betclic przygotował ponad 500 PLN bonusu na start. Premia przyznawana jest jako cashback, a to oznacza, iż można zgarnąć zwrot w przypadku niepowodzenia w pierwszym kuponie postawionym na stronie bukmachera.

Jeżeli mieliśmy już kiedyś konto u tego bukmachera i uważamy, że należy nam się coś więcej, albo po prostu należymy do bardzo wymagających typerów, wystarczy, że wejdziemy na www.Betclic.pl i przy rejestracji wpiszemy kod promocyjny „KOD550„.

Wspominany przez nas kod powiększa bonus na start do 550 złotych. Na ten moment żaden inny bukmacher w Polsce nie oferuje większego zwrotu!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

polski poker online
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce