BetClic problem z logowaniem

41

Co dzieje się, gdy w BetClic przydarzy się nam problem z logowaniem? Sprawdźcie, co robić w takiej sytuacji!

BetClic problem z logowaniem. Co robić?
BetClic problem z logowaniem. Co robić?

Pewne jest jedno, BetClic Polska wraca do naszego kraju i już wkrótce będzie dostępny całkowicie legalnie. Bukmacher, niestety, nie podał jeszcze szczegółów na temat swoich planów, dlatego nie wiemy, czy możliwe będzie logowanie za pomocą starych danych, czy trzeba będzie założyć profil od nowa.

Najwyższe bonusy na rynku Sprawdź ofertę bonusów u legalnego bukmachera na stronie www.etoto.pl

Niektórzy gracze w ostatnim czasie piszą o tym, że mają problem z logowaniem w BetClic. Jest to prawdopodobnie spowodowane faktem, iż w ostatnim czasie nie korzystali z konta u tego buka.

Przypominamy, że mimo iż BetClic posiada już licencję na przyjmowanie zakładów w Polsce, można się u niego będzie logować zgodnie z prawem dopiero w momencie, gdy uruchomiona zostanie strona z ofertą dostosowaną do polskich przepisów hazardowych.

Bukmacher Bwin opinie graczy 2018

Prawdopodobnie nie tylko BetClic wróci do Polski. Gracze liczą na to, że w najbliższym czasie o licencję postara się także inna zagraniczna firma bukmacherska, na przykład, Bet at home.

Co dokładnie znajdzie się w polskiej ofercie BetClic? Na razie tego nie wiadomo. Gracze na pewno liczą na dobre kursy, promocje, a może i legalne obstawianie meczów bez podatku! 😉

Przypominamy, że na stronie internetowej bukmachera Fortuna nadal dostępny jest limitowany kod promocyjny „BETONLINE„. Wpisać go należy w formularzu rejestracyjnym na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

BetClic problem z logowaniem
5 (100%) 2 votes