Czy można mieć konto u kilku bukmacherów?

406

Dla doświadczonych graczy to oczywiste, ale wielu początkujących pyta się, czy można mieć konto u kilku bukmacherów. Szukacie odpowiedzi? Trafiliście w dobre miejsce!

Czy można mieć konto u kilku bukmacherów?
Czy można mieć konto u kilku bukmacherów?

Aby obstawiać mecze przez internet potrzebujemy konta bukmacherskiego. Rejestracji można dokonać na stronie online danej firmy, a cały proces (łącznie z weryfikacją) trwa zazwyczaj do kilkunastu minut.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Każdy, bez wyjątku, może posiadać u jednego bukmachera tylko jedno konto. Założenie kilku profili nie jest możliwe, a to dlatego, że tożsamość nowych graczy sprawdzana jest na podstawie skanu dokumentu tożsamości.

Warto jednak zadać sobie pytanie, czy można grać u kilku bukmacherów. Dla niektórych może to dość komiczne, ale nie wszyscy uważają to za coś oczywistego. A prawda jest taka, że nic nie stoi na przeszkodzie, by obstawiać mecze w kilku miejscach i to nawet w tym samym czasie.

Fortuna nie mogę doładować konta. Co robić?

Jeżeli zatem macie już konto u bukmachera Forbet, ale chcecie wypróbować, na przykład, ofertę Etoto, możecie działać i to bez żadnych obaw! Taka praktyka jest często stosowana przez graczy, którzy traktują bukmacherkę poważnie i zależy im nawet na korzystaniu z jak najlepszych kursów za każdym razem.

To, czy granie w kilku miejscach ma sens, jest oczywiste. Zawsze lepiej mieć do dyspozycji więcej zakładów czy promocji, niż mniej. To chyba logiczne, prawda? 😉

Wykorzystaj kod promocyjny „BETONLINE” na www.iForbet.pl!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.