Fortuna nie mogę doładować konta. Co robić?

878

Bukmacherzy starają się robić wszystko, by obsługa ich stron była bez problemowa. Co jednak, gdy wchodzę do Fortuna online i nie mogę doładować konta?

Fortuna nie mogę doładować konta. Co robić?
Fortuna nie mogę doładować konta. Co robić?

Obstawianie meczów przez internet to ogromna wygoda, ale musimy mieć na uwadze, że za wszystkim stoją nie tylko ludzie, ale przede wszystkim maszyny. W dzisiejszych czasach prawie wszystko oparte jest na najróżniejszych systemach komputerowych, a te nie są bezawaryjne.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Załóżmy sytuację, że wchodzicie na swoje konto u bukmachera Fortuna. Nagle okazuje się, że nie możecie doładować konta. Co robić takiej sytuacji? Wyjść jest kilka, ale pierwsza i podstawowa rzecz – nigdy nie panikować, jeśli nie ma takiej potrzeby!

Warto upewnić się, czy aby na pewno prawidłowo przeszliśmy przez proces weryfikacji konta. Być może bukmacher miał jakieś zastrzeżenia i dlatego nie pozwala nam na depozyt. Problemem może być również brak zdefiniowanych limitów gry, które są obecnie obowiązkowe.

Ekstraklasa darmowe streamy. Gdzie oglądać?

Jeżeli do tej pory wykonywaliście wpłaty do Fortuny bez problemów, być może wina leży po stronie bukmachera. Warto napisać na czacie innym typerom, czy również mają problemy z prawidłowym działaniem portalu. Nie zaszkodzi też podobne pytanie zadać konsultantowi.

Brak realizacji wpłaty może być też spowodowany problemami technicznymi danego banku. Chociaż zdarza się to rzadko, instytucje finansowe też raz na jakiś czas mają awarie bądź pracują nad witryną, przez co zmuszeni są tymczasowo zablokować do niej dostęp.

Chcesz grać legalnie? Wpisz kod promocyjny „BETONLINE” na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.