Forbet zmniejsza ryzyko przegranej na Europejskie Puchary

Z okazji półfinałów w Lidze Mistrzów oraz Ligi Europy bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko na przegrane kupony. W przypadku jednego błędu na kuponie wspomniany operator dokona zwrotu stawki.

Zwrot stawki od bukmachera Forbet

Zwrot stawki od bukmachera Forbet

Promocja skierowana jest do graczy, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Warunkiem podstawowym tej akcji jest zawarcie kupony w dniu 30 maja do godziny 21:00, na którym muszą znaleźć cztery zdarzenia, które będą pochodzić z oferty bukmachera Forbet na Ligę Mistrzów oraz Ligę Europejską. Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30.

Kupon musi zostać zawarty za dokładną kwotę 99 PLN bądź 199 PLN.

sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny
sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny

Z tej akcji natomiast są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe oraz kupony systemowe.

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji, a jedno zdarzenia na kuponie zostało rozliczone jako przegrane. To bukmacher Forbet dokona zwrotu stawki za jaki został zawarty kupon.

Trzeba jednak pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu, który spełnia powyższe warunki promocji.

Bonus zostanie przyznany w piątek 3 maja do godziny 16:00. Chcąc go wypłacić trzeba dokonać czterokrotnego bortu po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce