PremiumBull, czyli Bwin dla Polaków

968

Bukmacher Bwin nie jest póki co legalny w naszym kraju, ale stara się robić wszystko, by oferować swoje usługi graczom z Polski. I to właśnie dlatego wystartował z nowym portalem PremiumBull.

PremiumBull, czyli Bwin dla Polaków
PremiumBull, czyli Bwin dla Polaków

Premiumbull legalny czy nie?

Uruchamiając oficjalną stronę bukmachera Bwin, gracze z Polski otrzymują informację o tym, że firma nie jest legalna w naszym kraju, a dokonanie logowania czy rejestracji nie jest możliwe. Na pierwszy rzut oka – sprawa zamknięta. Okazuje się jednak, że nie tak do końca.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Opinie o Bwin są w roku 2019 cały czas bardzo dobre. Bukmacher był swego czasu w Polsce bardzo popularny i nic dziwnego, że nadal wielu rodzimych graczy liczy na to, że otrzyma licencję od Ministerstwa Finansów.

PremiumBull to nielegalny bukmacher, który umożliwia grę dotychczasowym klientom Bwin. Trzeba podkreślić, że nie jest to metoda legalna i absolutnie jej nie rekomendujemy! Tylko gra w firmach z odpowiednimi koncesjami nie naraża nas na konsekwencje prawne. Do takich marek należy, między innymi, bukmacher Etoto czy Fortuna.

Do niedawna strona PremiumBull działała pod nazwą Premium.com i pojawiała się w sieci jako Bwin Premium. Zainteresowanych informujemy, że jest to dokładnie ten sam projekt, ale dostępny pod innym logo.

sts bonus bez depozytu
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie wiadomo, czy licencja Bwin w Polsce pojawi się w najbliższym czasie na stronie Ministerstwa Finansów. Wielu graczy na to liczy, ale obecnie brak większych szczegółów w tej kwestii.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.  Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.