PremiumBull, czyli Bwin dla Polaków

Bukmacher Bwin nie jest póki co legalny w naszym kraju, ale stara się robić wszystko, by oferować swoje usługi graczom z Polski. I to właśnie dlatego wystartował z nowym portalem PremiumBull.

PremiumBull, czyli Bwin dla Polaków
PremiumBull, czyli Bwin dla Polaków

Premiumbull legalny czy nie?

Uruchamiając oficjalną stronę bukmachera Bwin, gracze z Polski otrzymują informację o tym, że firma nie jest legalna w naszym kraju, a dokonanie logowania czy rejestracji nie jest możliwe. Na pierwszy rzut oka – sprawa zamknięta. Okazuje się jednak, że nie tak do końca.

Opinie o Bwin są w roku 2020 cały czas bardzo dobre. Bukmacher był swego czasu w Polsce bardzo popularny i nic dziwnego, że nadal wielu rodzimych graczy liczy na to, że otrzyma licencję od Ministerstwa Finansów.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Wiele osób zastanawia się jednak, skąd informacje o tym, że Bwin ma się dobrze, a jego oferta jest cały czas dostępna, skoro blokady na oficjalnej stronie nie da się w żaden sposób obejść. Odpowiedź brzmi: PremiumBull.

Premiumbull bukmacher – co to jest?

PremiumBull to nielegalny bukmacher, który umożliwia grę dotychczasowym klientom Bwin. Trzeba podkreślić, że nie jest to metoda legalna i absolutnie jej nie rekomendujemy! Tylko gra w firmach z odpowiednimi koncesjami nie naraża nas na konsekwencje prawne. Do takich marek należy, między innymi, bukmacher Etoto czy Fortuna.

Jak widać to w sieci, na temat PremiumBull nie ma żadnych oficjalnych informacji. Wszystkie dane na temat tego portalu można znaleźć w mediach branżowych – Bwin w żaden sposób też nie odnosi się do tego swojego produktu.

Czy dostęp do PremiumBull Polska dla graczy z naszego kraju oznacza, iż Bwin całkowicie zrezygnował z prowadzenia działalności w naszym kraju w legalny sposób? Na to pytanie bardzo trudno odpowiedzieć, ale na dzień dzisiejszy nie wiadomo, czy Bwin Polska 2020 jest sprawą realną, czy nie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

PremiumBull a Premium.com

Do niedawna strona PremiumBull działała pod nazwą Premium.com i pojawiała się w sieci jako Bwin Premium. Zainteresowanych informujemy, że jest to dokładnie ten sam projekt, ale dostępny pod innym logo.

Jeżeli zatem kiedyś ktoś wspominał wam o bukmacherze Premium, była tutaj mowa o PremiumBull. Zmiana nazwy wynika z faktu, że bukmacherzy ciągle muszą zmieniać nazwy domen i witryn, by te nadal mogłoby oferowane na terenie konkretnego kraju.

Strona PremiumBull ma się ciągle bardzo dobrze. Jeżeli nadal będzie tak samo, nic nie sprawi, by Bwin zrezygnował z polskiego rynku na stałe. Oczywiście, pozostaje czekać na to, co przyniesie przyszłość i jakie zmiany przygotują dla nas rządzący.

Bwin w Polsce
Bwin w Polsce

Bwin licencja w Polsce 2020

Nie wiadomo, czy licencja Bwin w Polsce pojawi się w najbliższym czasie na stronie Ministerstwa Finansów. Wielu graczy na to liczy, ale obecnie brak większych szczegółów w tej kwestii.

Euro 2020, igrzyska olimpijskie, kolejna edycja Ligi Narodów – rok 2020 będzie pełen istotnych wydarzeń sportowych, a dla bukmacherów to znakomita wiadomość. Czy można zatem spodziewać się tego, by pojawiła się bukmachera Bwin licencja? Logika wskazuje, że tak, ale nie zawsze ma ona wiele wspólnego z rzeczywistością.

Na pewno sprawa marki Bwin w Polsce będzie przez nas szczegółowo badana. Damy znać, gdy tylko będzie w tej kwestii wiadome coś więcej, niż ma to miejsce obecnie. Trzeba – mimo wszystko – mieć na uwadze, że bukmacherzy niekoniecznie chętnie mówią o planach na przyszłość.

Ministerstwo Finansów też szczególnie nie informuje o tym, kto i kiedy ma szansę na otrzymanie licencji. Pozostaje chyba zatem uzbrojenie się w cierpliwość i czekanie na to, co przyniosą nam zbliżające się miesiące.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.  Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce