PremiumBull, czyli Bwin dla Polaków

1397

Bukmacher Bwin nie jest póki co legalny w naszym kraju, ale stara się robić wszystko, by oferować swoje usługi graczom z Polski. I to właśnie dlatego wystartował z nowym portalem PremiumBull.

PremiumBull, czyli Bwin dla Polaków
PremiumBull, czyli Bwin dla Polaków

Premiumbull legalny czy nie?

Uruchamiając oficjalną stronę bukmachera Bwin, gracze z Polski otrzymują informację o tym, że firma nie jest legalna w naszym kraju, a dokonanie logowania czy rejestracji nie jest możliwe. Na pierwszy rzut oka – sprawa zamknięta. Okazuje się jednak, że nie tak do końca.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Opinie o Bwin są w roku 2020 cały czas bardzo dobre. Bukmacher był swego czasu w Polsce bardzo popularny i nic dziwnego, że nadal wielu rodzimych graczy liczy na to, że otrzyma licencję od Ministerstwa Finansów.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Wiele osób zastanawia się jednak, skąd informacje o tym, że Bwin ma się dobrze, a jego oferta jest cały czas dostępna, skoro blokady na oficjalnej stronie nie da się w żaden sposób obejść. Odpowiedź brzmi: PremiumBull.

Premiumbull bukmacher – co to jest?

PremiumBull to nielegalny bukmacher, który umożliwia grę dotychczasowym klientom Bwin. Trzeba podkreślić, że nie jest to metoda legalna i absolutnie jej nie rekomendujemy! Tylko gra w firmach z odpowiednimi koncesjami nie naraża nas na konsekwencje prawne. Do takich marek należy, między innymi, bukmacher Etoto czy Fortuna.

Jak widać to w sieci, na temat PremiumBull nie ma żadnych oficjalnych informacji. Wszystkie dane na temat tego portalu można znaleźć w mediach branżowych – Bwin w żaden sposób też nie odnosi się do tego swojego produktu.

Czy dostęp do PremiumBull Polska dla graczy z naszego kraju oznacza, iż Bwin całkowicie zrezygnował z prowadzenia działalności w naszym kraju w legalny sposób? Na to pytanie bardzo trudno odpowiedzieć, ale na dzień dzisiejszy nie wiadomo, czy Bwin Polska 2020 jest sprawą realną, czy nie.

PremiumBull a Premium.com

Do niedawna strona PremiumBull działała pod nazwą Premium.com i pojawiała się w sieci jako Bwin Premium. Zainteresowanych informujemy, że jest to dokładnie ten sam projekt, ale dostępny pod innym logo.

Jeżeli zatem kiedyś ktoś wspominał wam o bukmacherze Premium, była tutaj mowa o PremiumBull. Zmiana nazwy wynika z faktu, że bukmacherzy ciągle muszą zmieniać nazwy domen i witryn, by te nadal mogłoby oferowane na terenie konkretnego kraju.

Strona PremiumBull ma się ciągle bardzo dobrze. Jeżeli nadal będzie tak samo, nic nie sprawi, by Bwin zrezygnował z polskiego rynku na stałe. Oczywiście, pozostaje czekać na to, co przyniesie przyszłość i jakie zmiany przygotują dla nas rządzący.

Bwin w Polsce
Bwin w Polsce

Bwin licencja w Polsce 2020

Nie wiadomo, czy licencja Bwin w Polsce pojawi się w najbliższym czasie na stronie Ministerstwa Finansów. Wielu graczy na to liczy, ale obecnie brak większych szczegółów w tej kwestii.

Euro 2020, igrzyska olimpijskie, kolejna edycja Ligi Narodów – rok 2020 będzie pełen istotnych wydarzeń sportowych, a dla bukmacherów to znakomita wiadomość. Czy można zatem spodziewać się tego, by pojawiła się bukmachera Bwin licencja? Logika wskazuje, że tak, ale nie zawsze ma ona wiele wspólnego z rzeczywistością.

Na pewno sprawa marki Bwin w Polsce będzie przez nas szczegółowo badana. Damy znać, gdy tylko będzie w tej kwestii wiadome coś więcej, niż ma to miejsce obecnie. Trzeba – mimo wszystko – mieć na uwadze, że bukmacherzy niekoniecznie chętnie mówią o planach na przyszłość.

Ministerstwo Finansów też szczególnie nie informuje o tym, kto i kiedy ma szansę na otrzymanie licencji. Pozostaje chyba zatem uzbrojenie się w cierpliwość i czekanie na to, co przyniosą nam zbliżające się miesiące.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.  Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.