Tygodniowy Cashback w STS. Pewne 50 PLN dla typerów co tydzień

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to zmniejszają ryzyko przegranej. W akcji „Tygodniowy Cashback” co tydzień każdy gracz może liczyć na extra 50 PLN.

Bonus do 50 PLN co tydzień za przegrany kupony w STS

Bonus do 50 PLN co tydzień za przegrany kupony w STS

Nie da się ukryć, że duży plus oferty „Tygodniowy Cashback” jest taki, iż gracz może obstawiać wszystkie wydarzenia, jakie sa dostępne u bukmachera STS online. A na pewno jest z czego wybierać, bowiem rozgrywane są pojedynki w zdecydowanej większości dyscyplin.

Gracz, który zdecyduje się wziąć udział w wspomnianej ofercie koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Jednak trzeba, mieć na uwadze, że jest ona aktywna w dniach od poniedziałku do czwartku (00:00 – 23:59) oraz od piątku do niedzieli (00:00 – 23:59).

Zwrot kasy za przegrane kupony w STS:

Trzeba wiedzieć, że każdy kupon promocyjny musi spełniać proste warunki:

  • co najmniej dwa zdarzenia
  • typy mogą być z oferty przedmeczowej i na żywo
  • zakłady zawarte za środki bonusowe automatycznie sa wykluczone z tej oferty
fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Gracze, których kupony okazały się przegrane nie stracą gotówki. Bukmacher STS na koniec każdego z tych etapów dokona zsumowania stawek i przyzna bonus równowartości 20% tej kwoty. Co tydzień każdy z graczy może otrzymać do 50 PLN.

Bonus bez depozytu w STS online:

Legalny bukmacher STS online na start każdemu graczowi przyznaje darmowe środki w następujących formach:

  • freebet 29 PLN za założenie konta bez żadnego depozytu
  • premia równowartości pierwszej wpłaty, aż do 1200 PLN

Jednak trzeba mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że typer na start otrzyma bonus o wartości 1229 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce