Pula nagród 10 000 PLN. Promocja piłkarska u bukmachera STS

W weekend emocji piłkarskich nie zabraknie. Przed nami chociażby starcie takich ekip jak Bayern vs Borussia Dortmund oraz Liverpool vs Manchester City. Z okazji tych konfrontacji legalny bukmacher STS przygotował promocję z łączną pulą 10 000 PLN!

Piłkarski typer u bukmachera STS. Pula nagród 10 000 PLN

Piłkarski typer u bukmachera STS. Pula nagród 10 000 PLN

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać do 9 listopada do godz. 18:00. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Podczas tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, na których muszą znajdować się wyłącznie dwa zdarzenia Bayern vs Borussia Dortmund oraz Liverpool vs Manchester City.

Zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, a dopuszczalne typy to „1 x 2”, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis.

Betclic kod promocyjny
Legalny bukmacher Betclic – kod promocyjny na darmowy bonus cashback

Należy wiedzieć, że kupon musi zostać zagrany za dokładną kwotę 21 PLN. Z tej akcji automatycznie są wykluczone zagrane za środki promocyjne.

Łączna pula nagród w tym konkursie wynosi 10 000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy graczami, którzy zagrali kupon spełniający powyższe warunki, a do tego został rozliczony jako wygrany.

STS kod promocyjny na start

Bukmacher STS oferuje nowym graczom pakiet powitalny, w którego skład wchodzą: freebet bez depozytu o wartości 29 PLN oraz bonus równowartości 1200 PLN.

Chcąc skorzystać z promocji powitalnej wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bonus zostanie automatycznie aktywowany przez gracza.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce