500 PLN w nowej promocji bukmachera PZBuk

207

Bukmacher PZBuk oferuje pakiet powitany w postaci bonus o 500 PLN za dokonanie pierwszego depozytu. Wystarczy dokonać rejestracji i wpisać kod promocyjny BETONLINE, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera PZBuk

Darmowy kod promocyjny u bukmachera PZBuk

Z tej promocji może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera Pzbuk.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Pierwsza czynność jaką trzeba wykonać jest to dokonanie rejestracji konta. Ten krok można można zrobić jedynie na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Proces zakładania konta nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Czy PZBuk wymaga wpisania kodu promocyjnego?

Istotne w tym wszystkim wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE, a także zaznaczanie opcji przyznania bonusu. Te dwie czynności należy zrobić podczas rejestracji konta, bowiem później już nie będzie to możliwe.

betfan kod promocyjny

Następnie pozostaje dokonanie pierwszej wpłaty, która to jest objęta promocją.

Wysokość bonusu uzależnione jest od wpłaty, ponieważ bukmacher Pzbuk przyznaje bonus równowartości wpłaty, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet do 500 PLN, np. gracz dokonał wpłaty w wysokości 400 PLN druga taka sama kwota tylko, że w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie typera.

Poza tym bukmacher PZBuk oferuje szereg innych ciekawych promocji graczom, gdzie to można liczyć na takie bonusy jak chociażby „kombodoładowanie”, w której to akcji większe są wygrane z tenisa czy „komboładowanie” – można liczyć na zwiększoną wygraną nawet o 15%.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.