Jacy bukmacherzy dostaną licencję w 2018?

Proces uzyskiwania licencji bukmacherskiej w naszym kraju nie należy do najprostszych. Jakich firm możemy spodziewać się na rynku już wkrótce i czy nastąpi to jeszcze w roku 2018?

Jacy bukmacherzy dostaną licencję w 2018?
Jacy bukmacherzy dostaną licencję w 2018?

Ostatnią firmą, która uzyskała w Polsce licencję bukmacherską i rozpoczęła już na dobre swoją działalność, jest Totalbet. Strona tej firmy ruszyła 2 lipca 2018 roku i od tej pory można w niej zakładać konto i obstawiać mecze online.

Zagraniczni bukmacherzy w Polsce coraz chętniej się pojawiają, ale – niestety – trudno znaleźć wiele szczegółów na ten temat. Mówi się, że najbliższej uzyskania polskiej licencji jest dobrze wszystkim znany bukmacher Bwin.

Po prześledzeniu w środowisku branżowym nieoficjalnych informacji, możemy dojść do wniosku, że w 2018 roku na pewno w nie pojawi się Sportingbet w Polsce. Ta marka nadal (choć niezgodnie z prawem!) akceptuje polskich klientów, a robi to pod nowym logo i stroną internetową.

Bwin dostępny już wkrótce?

Ministerstwo Finansów ostatnią licencję wydało Cherry Online Polska. Początkowo gracze liczyli na powrót ComeOn, ale najprawdopodobniej władze spółki zdecydują się na uruchomienie zupełnie nowego projektu skierowanego tylko i wyłącznie do polskich graczy. Na chwile obecną trudno określić czy jest to dobra, czy raczej zła wiadomość.


Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Przed rozpoczęciem gry w danej firmie sprawdzaj, czy posiada ona licencję wystawioną przez polskie Ministerstwo Finansów!

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce