Betfan gra bez podatku – obstawianie i wygrywanie więcej do 20%!

188

Czy u legalnego bukmachera możliwa jest gra bez podatku? Tak, a marka Betfan jest na to najlepszym przykładem! Bardzo łatwo można sprawdzić, jak wygląda obstawianie i wygrywanie więcej od 14 do nawet 20%!

Betfan gra bez podatku - obstawianie i wygrywanie więcej do 20%!
Betfan gra bez podatku – obstawianie i wygrywanie więcej do 20%!

Obstawianie bez podatku

Ktoś może zapytać, czy aby na pewno Betfan legalny jest w naszym kraju? Oczywiście, że tak! Widać to na stronie Ministerstwa Finansów w wykazie podmiotów z licencją.

Najwyższe bonusy na rynku Sprawdź ofertę bonusów u legalnego bukmachera na stronie www.etoto.pl

Z racji tego, że Betfan posiada wszystkie niezbędne zgody, można u niego obstawiać tak, jak wymaga tego ustawa hazardowa. I to bez względu na to czy korzystamy z takich promocji jak obstawianie bez podatku, czy też wręcz przeciwnie.

betfan kod na start
betfan kod na start

Nie jest prawdą, że oferta powiększająca wygrane dostępna jest jedynie dla VIP-ów czy najbardziej aktywnych typerów. Owszem, bukmacher ma prawo organizować akcje tylko dla wybranych, ale w tym przypadku tak nie jest!

Betfan bez podatku – legalny czy nie?

Granie bez podatku nie oznacza, że oszukujemy państwo. Tutaj chodzi o to, że nasze wygrane powiększane są o kilkanaście procent, dzięki czemu wygrywamy dokładnie tyle, albo nawet i więcej, niż u zagranicznego bukmachera, który nie przestrzega polskich przepisów.

W praktyce wygląda to zatem tak, iż płacimy 12% od wniesionej stawki, ale w określonych przypadkach Betfan nam to rekompensuje. I dzięki temu możemy zdobyć nawet 20% więcej, niż normalnie!

Czy typowanie meczów bez podatku wymaga od nas czegoś więcej poza kontem na stronie bukmachera Betfan? Nie, chociaż wiadomo, że trzeba mieć też środki na obstawianie.

Jeśli chodzi o kasę, nowi gracze mają prawo do tego, by odebrać bonus powitalny na start. W przypadku opisywanego bukmachera jest to największa tego typu promocja w całym kraju!

Bonus powitalny Betfan. 3000 zł + 50 EKSTRA!

Betfan na początek oferuje do 3000 złotych. Wszystko otrzymuje się w kilku specjalnych etapach, które wyszczególnione zostały poniżej:

  1. Rejestracja konta i wpłata
  2. Obstawianie
  3. Odbiór 3x bonusu po 10% wpłaty
  4. Obstawianie
  5. Zdobywanie wygranych większych aż 10-krotnie!
Betfan bez podatku
Betfan bez podatku

A to jeszcze nie jest wszystko, bo te 3000 złotych można powiększyć o kolejne 50. Jak dokładnie to wygląda? Tutaj nie ma nic trudnego – trzeba podać kod promocyjny!

Kod promocyjny można wpisać przy rejestracji. Jeżeli się tego nie zrobi, w późniejszym czasie nie będzie takiej możliwości.

Zakład Bez Ryzyka 50 złotych odbiera się automatycznie. Trzeba tylko wpisać kod, który podany został powyżej. A jakie kupony kwalifikują się do tej akcji? Oto szczegóły:

  • Kurs co najmniej 2,20
  • Minimum 2 zdarzenia na kuponie
  • Stawka 20-50 złotych
  • TYLKO pierwszy kupon zagrany w Betfan po rejestracji konta!

Betfan gra bez podatku

Betfan od początku swojego istnienia oferuje obstawianie bez podatku, dlatego można być spokojnym, że ta akcja prędko się nie zakończy. Wygrywanie więcej o 14 czy 20 procent brzmi atrakcyjnie, ale każdy we własnym zakresie musi zdecydować, czy dla niego również takie jest.

Zakłady online bez podatku

Przypominamy, że tylko Zakłady Bukmacherskie z licencją są w naszym kraju legalne. Nie można obstawiać na stronach, które oferują grę bez podatku i nie posiadają zgody na prowadzenie działalności wydanej przez Ministerstwo Finansów z Polski!

Na łamach naszej strony zawsze aktualne dane o bonusach, promocjach i wszystkim, co dotyczy obstawiania. Zapisz się do powiadomień, jeśli chcesz być na bieżąco! 🙂


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.