Konto tymczasowe w LVBET i NobleBet

Konto tymczasowe jest ciekawą propozycją dla wszystkich tych osób, które jeszcze nie są do końca przekonane, czy zakłady bukmacherskie to jest to czym faktycznie chcą się zająć. Decydując się na takie rozwiązanie można grać bez konieczności przechodzenia procesu weryfikacji danych. Dzisiaj przybliżymy Ci konta tymczasowe dostępne w LVBET i NobleBet.

Konto tymczasowe w LVBET i NobleBet

Konto tymczasowe od LVBET

Sama rejestracja konta tymczasowego jest niezwykle prosta. Wystarczy Ci na to minuta, ponieważ formularz nie zawiera żadnych zawiłych informacji. Będziesz proszony wyłącznie o to, by podać podstawowe informacje, takie jak:

  • Imię i nazwisko,
  • PESEL,
  • e-mail,
  • numer telefonu.

Gdy już zostanie uruchomione Twoje konto tymczasowe wówczas możesz zacząć typować. Co ważne, decydując się na ekspresową rejestrację w dalszym ciągu będziesz miał dostęp do najciekawszych bonusów i promocji.

Jednak decydując się na konto tymczasowe musisz pamiętać, że bez przejścia weryfikacji część funkcji będzie dla Ciebie zablokowana, w tym w szczególności wypłaty wygranych czy ograniczenie w depozytach, czy maksymalny limit zakładów w wysokości 5200 zł. Musimy jednak przyznać, że jak na sam początek to bardzo dobrze rozwiązanie, które pozwoli Ci przyjrzeć się z bliska propozycjom przygotowanym przez LVBET.

Za przewagę konta tymczasowego od LVBET.PL możemy uznać brak terminu jego ważności. Tylko pytanie, czy gra bez możliwości wypłaty środków w dłuższej perspektywie będzie miała sens?

Konto tymczasowe od NobleBet

Samo założenie konta tymczasowego w NobleBet.pl wygląda podobnie. Tutaj również wymagane będzie podanie danych osobowych, które pozwolą utworzyć konto. Co więcej, decydując się na konto tymczasowe również możemy zgarnąć bonusy i promocje, które znacząco zwiększają atrakcyjność oferty.

Gracz decydujący się na szybką rejestrację musi się liczyć z nałożeniem przez operatora limitu na zawieranie zakładów w wysokości 5200zł. Chcąc wypłacić środki z wygranej podobnie jak u pozostałych operatorów będziesz musiał przejść pełną weryfikację.

Czy warto zakładać konta tymczasowe?

W naszej ocenie nie specjalnie. Jeśli chcesz sprawdzić ofertę wybranego bukmachera możesz założyć konto tradycyjne, po przejściu pełnej weryfikacji. Takie konto da Ci znacznie więcej możliwości, nie tylko nie będzie Cię blokować limitami zakładów, ale dodatkowo pozwoli Ci na wypłacenie wszystkich zgromadzonych środków. Co więcej, założenie w pełni zweryfikowanego konta u bukmachera nie obliguje Cię do stałego korzystania tylko z tej jednej oferty. W dalszym ciągu możesz dowolnie wybierać, typując zakłady u tych operatorów, którzy w danej chwili proponują Ci najwyższe korzyści.

Kiedy warto skorzystać z konta tymczasowego?

Wyłącznie wtedy, gdy chcesz szybko wytypować zakład za stawkę niższą niż nałożony odgórnie limit. W takiej sytuacji możliwość założenia konta w minutę może się okazać rzeczywistym plusem. Jeśli jednak czas Cię nie goni rozważ możliwość założenia pełnego konta, które pozwoli Ci na natychmiastową wypłatę zgromadzonych środków, bez konieczności przechodzenia późniejszej weryfikacji.

5 / 5. Ocen: 1

polski poker online

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce