Gwarantowane 50 PLN od ME w piłce ręcznej od STS

Bukmacher STS w związku z Mistrzostwami Europy w piłce ręcznej oferują graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na mniejsze przegrane i to bez limitu!

Cashback na ME w piłce ręcznej od STS

Cashback na ME w piłce ręcznej od STS

Śmiało można powiedzieć, że my na pewno liczymy na dobre występy naszych reprezentantów. Chociaż niewątpliwie nie będzie to takie łatwe do osiągnięcia. Jednak już dzisiaj Biało – Czerwoni zmierzą się z Austrią. Poza tym przed nami takie potyczki, jak m.in. Niemcy vs Białoruś, czy też Macedonia Północna vs Czarnogóra.

Natomiast każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Cashback do 50 PLN na ME w piłce ręcznej”, która jest dostępna wyłącznie w dniach od 13 do 18 stycznia do godz. 23:59. Jednak na uwadze trzeba mieć fakt, że chcąc z niej skorzystać należy koniecznie dołączyć do tej oferty na stronie www.STS.pl.

Bonus do 50 PLN na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej

Zadaniem graczy w promocji „Cashback do 50 PLN na ME w piłce ręcznej” jest typowanie zdarzeń z Mistrzostw Europy w piłce ręcznej 2022.

Bukmacher STS dopuszcza zarówno zakłady SOLO, ale i AKO. Lecz nie ważny, jaki rodzaj zakłady wybierze gracz wymagane, aby na zakładzie znajdował się minimum jeden typ związane z ME.

Dodatkowo kurs zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50, ale z drugiej strony zdarzenie obowiązkowo pochodzić musi z oferty przedmeczowej.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

W przypadku wygranych cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast za każdy przegrany zakład każdy z użytkowników może liczyć na zwrot 15% stawki, a maksymalnie wynieść ona może nawet 50 PLN.

Bonus bez depozytu w STS 2022:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi darmowe środki powitane, ale pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Za jego wpisanie każdy typer może liczyć nawet na 1229 PLN, które będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. W STS kod promocyjny daje na start nie tylko większy bonus, ale także szanse na zakład bez ryzyka o 20 PLN większy niż normalnie.

Wówczas na sam start można liczyć na 29 PLN bez wpłaty własnej za samo założenie konta. Dodatkowo po dokonaniu depozytu typer otrzyma jej premię do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce