Totalbet kursy bukmacherskie. Czy warto tu grać?

Jak kursy u bukmachera Totalbet wypadają na tle konkurencji? Czy warto grać na tej stronie internetowej do obstawiania, a jeśli tak, to czy same notowania na mecze są jedynym ku temu powodem?

Totalbet kursy bukmacherskie. Czy warto tu grać?
Totalbet kursy bukmacherskie. Czy warto tu grać?

Bukmacher a wysokie kursy na mecze

Totalbet to bukmacher, który nie działa na polskim rynku od bardzo długiego czasu, ale trzeba przyznać, że dość dobrze radzi sobie w branży i nie wydaje się, by miało być wkrótce gorzej.

Kursy bukmacherskie to jeden z parametrów, na który typerzy często patrzą przy obstawianiu meczów. Jak notowania na poszczególne zespoły wyglądają w Totalbet? Czy jest to marka o jakiej można powiedzieć, iż oferuje najlepsze kursy bukmacherskie w Polsce?

forbet kod promocyjny. Wpisz "BETONLINE", by odebrać bonus freebet!
forbet kod promocyjny. Wpisujesz „BETONLINE” – odbierasz bonus freebet!

Polski bukmacher z dobrymi kursami

Obstawianie przez internet potrafi przynieść tym większe wygrane, im lepiej odnajdujemy się w szukaniu dobrych warunków do gry. W przypadku Totalbet mówi się często, iż jest to jedna ze stron o najlepszych kursach na mecze. Czy rzeczywiście tak jest?

Totalbet przedstawił w dniu 20 kwietnia 2019 roku tabelkę, z której wynika, iż dał swoim graczom lepszą ofertę od wszystkich polskich marek działających zgodnie z prawem. Jak widać, wyprzedził nawet STS online czy bukmachera Fortuna.

Poniżej prezentujemy wam materiał obrazkowy, jaki przedstawiony został przez Totalbet. Widać wyraźnie, kto jest liderem:

Totalbet. Wysokie kursy na mecze
Totalbet. Wysokie kursy na mecze

Tylko w trzech przypadkach konkretnych meczów Totalbet wypadł gorzej od konkurencji. To robi wrażenie, ale radzimy, by nie przywiązywać do tych statystyk zbyt wielkiej wagi.

Jeżeli chcesz mieć pewność, iż w przypadku twojego meczu kursy będą najwyższe, korzystaj z porównywarki kursów bukmacherskich albo sprawdzaj notowania na własną rękę!

sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny
sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce