Darmowy bonus 25 PLN co tydzień od STS na sporty wirtualne

Niezwykle ciekawą ofertę promocyjną graczom przygotował bukmacher STS. W ramach akcji „Ekstra 25 PLN obstawiaj sporty wirtualne i odbierz ekstra bonus” każdy użytkownik może otrzymać darmowy bonus o wartości 25 złotych co tydzień i to bez znaczenia, jak jego zakłady zostały rozliczone.

Sporty wirtualne. Bonus dla każdego co tydzień.

Sporty wirtualne STS. Bonus dla każdego co tydzień.

Warto jest zaznaczyć, że obecnie oferty bukmacherów są bardzo ubogie ze względu na to, że większość lig zostało zawieszonych. To sprawiło, że prawdziwy boom przewyższają chociażby sporty wirtualne. W związku z tym bukmacher STS wychodzi na przeciwko graczom i przyznaje darmowy bonus za obstawienie meczy.

Promocja „Ekstra 25 PLN obstawiaj sporty wirtualne STS i odbierz ekstra bonus” dostępna jest do odwołania, ale nie można zapominać, że składa się z ona z okresów rozliczeniowych. jeden etap dostępny jest graczom w od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty musi mieć na uwadze, że musi do niej dołączyć. Zrobić to trzeba poprzez zalogowanie się na swoje konto na stronie www.STS.pl, a następnie kliknięcie w przycisk „Weź udział” w zakładce „Ekstra 25 PLN obstawiaj sporty wirtualne i odbierz ekstra bonus”.

W dalszej kolejności graczom pozostaje już graczom obstawienie sportów wirtualnych. Bukmacher STS w ramach tej oferty dopuszcza zarówno kupony SOLO i AKO, których kurs całkowity musi wynieść nie mniej niż 2.00.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Użytkownik, który zagra kupony za minimum 300 złotych w czasie jednego etapu otrzyma bonus o wartości 25 złotych i to bez najmniejszego znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone. Istotną sprawą jest to, że co tydzień każdy gracz może otrzymać jeden bonus.

Jak dobrze wiadomo na chwilę obecną można jedynie obstawiać przez internet, ponieważ nadal punkty stacjonarne są w dalszym ciągu zamknięte.

Bonus bez wpłaty własnej w STS 2020:

Darmowy bonus i to bez żadnego depozytu wartości 29 złotych oferuje graczom bukmacher STS. Chcąc go otrzymać wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

W dodatku to nie wszystko na co może liczyć każdy gracz. Wystarczy dokonać pierwszego depozytu, aby otrzymać kolejną premię, ponieważ bukmacher STS przyznaje bonus równowartości wpłaty, a może on wynieść nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce