Darmowy freebet na start bez wpłaty własnej u bukmachera TotalBet. Premie do 5000 PLN.

175

Wraz z początkiem roku 2020 bukmacher TotalBet oferuje graczom najnowszą promocją powitalną, w której to gracze mogą liczyć na darmowe środki za dokonanie rejestracji w wysokości 20 złotych!

Bonus bez wpłaty własnej 2020 dla każdego gracza

Bonus bez wpłaty własnej 2020 dla każdego gracza

Z tej oferty powitalnej może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera TotalBet!

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Warunki promocji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie jedynie rejestracji konta, a należy to zrobić na stronie internetowej www.Totalbet.pl.

Formularz rejestracyjny nie jest skomplikowany. To wszystko sprawia, że każda osoba bez żadnych problemów powinna założyć swoje konto.

Gracz, który dokona rejestracji konta otrzyma darmowe środki o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Typer nie musi dokonać żadnej wpłaty, aby cieszyć się z tych środków.

20 PLN po rejestracji konta na stronie www.Totalbet.pl

Gracze, którzy dokonanie rejestracji konta mogą liczyć na kolejne darmowe środki, które są przyznawane kolejno za:

  • 5 zł za udzielenie zgód marketingowych
  • 5 zł za pierwszy depozyt
  • 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego
  • 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Największa premia za wpłatę w Polsce!

Warto jest wiedzieć, że bukmacher TotalBet posiada największy bonus powitalny z wszystkich bukmacherów w Polsce.

Za dokonanie pierwszego depozytu każdy użytkownik może liczyć na darmowe środki. Maksymalna premia jaka może znaleźć się na koncie typera to 5000 złotych!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.