Bukmacher bez weryfikacji 2019

U jakiego bukmachera można założyć konto bez weryfikacji danych? Podajemy najnowsze informacje na rok 2019!

Bukmacher bez weryfikacji 2019
Bukmacher bez weryfikacji 2019

Bukmacher bez weryfikacji konta

Rejestracja u bukmachera to dość mało skomplikowany proces, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że nie chodzi w nim tylko o podanie swoich danych, ale także o ich weryfikację.

W praktyce wszystko sprowadza się głównie do przesłania na e-mail bukmachera skanu dokumentu tożsamości, czyli dowodu osobistego bądź paszportu. Sporo osób to zniechęca, dlatego też niektóre portale zdecydowały się wprowadzenie tak zwanych kont tymczasowych.

Aby dokonać rejestracji chociażby w portalu Fortuna, wystarczy wprowadzić kilka podstawowych informacji na swój temat. Wszystko zajmuje dosłownie kilkadziesiąt sekund – od momentu kliknięcia w przycisk „Zarejestruj się” możemy od razu przejść do obstawiania.

Bukmacherzy w Polsce 2019 na pewno przygotują jeszcze wiele interesujących udogodnień dla graczy. Jak dowiedzieć się o nich jak najszybciej? Przede wszystkim warto sprawdzać newsy w naszym portalu, gdzie na bieżąco informujemy o wszystkim, co ważne i związane z obstawianiem.

Jeżeli macie już konto w Fortunie, nadal macie szansę na to, by założyć konto bez weryfikacji w innym miejscu. Tę opcję udostępnia także Totalbet – firma z licencją na przyjmowanie zakładów w naszym kraju.

Legalne konto bukmacherskie bez weryfikacji założysz na www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce