Darmowy freebet bez depozytu za rejestrację – czy jest rzeczywiście darmowy?

Zakłady bukmacherskie w Polsce święcą erę prawdziwego rozkwitu. Coraz większa liczba legalnych bukmacherów oraz grających użytkowników, pozytywnie wpłynęły na atrakcyjność i konkurencyjność oferty zakładów wzajemnych. Operatorzy zakładów prześcigają się w wymyślaniu jak najkorzystniejszych bonusów powitalnych i promocji zarówno dla nowych, jak i powracających i stałych klientów. Jednym z takich bonusów jest tak zwany freebet bez depozytu – za rejestrację nowego konta użytkownika. Jak on działa?

Darmowy freebet bez depozytu za rejestrację

Czym jest bonus bez depozytu?

Jednym z najpopularniejszych bonusów bukmacherskich na rynku zakładów wzajemnych jest bonus bez depozytu. Mówiąc krótko – jest to bonus, który nie wymaga od gracza wpłaty własnych środków pieniężnych i to głównie z tego faktu wynika jego atrakcyjność. Pozwala on na bezpieczne rozpoczęcie przygody z obstawianiem zakładów bukmacherskich oraz na porównanie oferty dostępnych legalnych bukmacherów. Czasem bonusy powitalne, jak freebet, dedykowane są wyłącznie na aplikacje bukmacherskie, które są dostępne do pobrania za darmo na Android i iOS ze sklepów Google Play i App Store. Freebet to darmowy zakład, który umożliwia obstawienie zakładu bez wpłaty własnej. Często po ewentualnej wygranej wymagany jest dodatkowy obrót w celu jej wypłacenia. Najczęściej taki darmowy freebet za rejestrację konta, dostępny jest w formie bonusu powitalnego na start dla nowych użytkowników. Zdarza się jednak, że dany bukmacher udostępnia również promocję freebet dla stałych klientów, a także tych powracających. Jakie są jego rodzaje?

Rodzaje darmowych zakładów

         W gąszczu bonusów powitalnych i promocji bukmacherskich łatwo się pogubić. Na co należy zwracać uwagę przy wyborze najkorzystniejszej promocji freebet za rejestrację?

 • wartość freebetu
 • ilość wymaganych obrotów ewentualną wygraną z darmowego zakładu (najlepiej zero)
 • wymagana minimalna wysokość kursu
 • termin końcowy obowiązywania promocji
 • minimalna narzucona stawka  
 • rodzaj zakładów i sportów objętych promocją
 • minimalna ilość zdarzeń na kuponie
 • czas na zagranie freebetu

Najprościej można podzielić freebety na zakłady z wymaganą wpłatą własną i bez niej. Te drugie są na pozór korzystniejsze, ale zwykle o niższych kwotach niż ich wersja z depozytem. Przykładem bukmacherów oferujących darmowy zakład bez depozytu są Fortuna, LVBet czy Totalbet, natomiast freebet z warunkiem wpłaty własnej znajdziemy w ofercie między innymi BetX, ETOTO, GO+BET, PZBuk i Superbet. Drugi podział jaki można zastosować w przypadku freebetów dzieli je na zakłady wymagające dalszego obrotu po ewentualnej wygranej oraz pozbawione tego warunku. W większości wypadków obrót jest niestety wymagany, ważne by warunkiem był chociaż pojedynczy, jak w przypadku takich bukmacherów jak Betters Fortuna, LVBet czy Totalbet. Więcej informacji o ofertach darmowych bonusów u bukmacherów znajdziesz na stronie https://bukmacherzy.co.pl/freebet-czyli-zaklad-bez-depozytu-darmowe-pieniadze-za-rejestracje-w-aplikacji/. Jak skutecznie odebrać freebet bez depozytu za rejestrację? Poniżej krótki poradnik odpowiadający na to pytanie.

Jakie warunki należy spełnić?

         Najczęstsze wymagania, jakie należy spełnić, aby skorzystać z bonusu w postaci promocji na freebet bez depozytu u legalnego bukmachera to:

 1. potwierdzenie pełnoletności użytkownika
 2. rejestracja nowego konta na stronie bukmachera
 3. pobranie i zainstalowanie aplikacji mobilnej
 4. zatwierdzenie zgód marketingowych
 5. weryfikacja tożsamości nowego gracza
 6. odebranie freebetu po spełnieniu warunków
 7. wykorzystanie freebetu według regulaminu
 8. wymagany obrót ewentualną wygraną

Zalety freebetu za rejestrację

         Największe zalety darmowego zakładu bez depozytu w zakładach bukmacherskich to:

 • darmowe środki pieniężne do dyspozycji
 • możliwość zysku bez wkładu własnego
 • bezpieczeństwo i zminimalizowane ryzyko
 • okazja do poznania oferty bez inwestowania
 • możliwość porównania kilku bukmacherów

         Ewentualne ograniczenia jakie może nałożyć bukmacher – freebet bez depozytu:

 • minimalny wymagany kurs wydarzenia
 • narzucony rodzaj zakładów i dyscyplina
 • ustalona najniższa dopuszczalna stawka
 • warunek obrotu ewentualną wygraną
 • z góry określona wartość freebetu
 • minimalna ilość zdarzeń na kuponie
 • termin ważności obowiązywania promocji

Najciekawsze freebety w branży

         Jeśli chodzi o najkorzystniejsze darmowe zakłady bez depozytu na polskim rynku bukmacherskim, warto tutaj wymienić następujących operatorów zakładów wzajemnych:

1.     Totalbet – freebet za rejestrację konta stałego w wysokości 20 PLN, freebet bez depozytu o wartości 10 PLN za potwierdzenie zgód marketingowych

2.     Fortuna – freebet bez depozytu w wysokości 20 PLN

3.     LVBet – freebet bez depozytu za utworzenie konta stałego

Natomiast najbardziej godne uwagi freebety z wymaganym depozytem własnym oferują:

1. Betters – freebet w wysokości 20 PLN za pierwszy kupon bez rejestracji

2. SuperBet – freebet o wartości 20 PLN za pobranie i zainstalowanie aplikacji mobilnej, dodatkowy freebet na 34 PLN wyłącznie z kodem promocyjnym

3. GO+BET – freebet na 40 PLN dostępny wyłącznie z kodem promocyjnym

4. BetX – freebet o wartości 30 PLN za weryfikację konta, freebet 20 PLN za zawarcie kuponu w aplikacji mobilnej, freebet 50% od drugiego depozytu (maksymalnie 250 PLN)

5. ETOTO – freebet w wysokości 50 PLN przy depozycie wynoszącym 100 PLN (nie można wykorzystać darmowego zakładu na sporty wirtualne).

Artykuł utworzony przy wsparciu Aleksandra Wysockiego, eksperta Probukmacher.pl, który ma ponad 6 lat doświadczenia w branży.

5 / 5. Ocen: 1

polski poker online

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce