O 14% większe wygrane u bukmachera LvBet

254

Do US OPEN coraz bliżej. Zawodniczki i zawodnicy szykują formę na ostatni w tym sezonie turniej wielkoszlemowy. W tym tygodniu grają na kortach w Waszyngtonie. Z tej okazji bukmacher LvBet zwiększa wygrane graczom o 14%.

LvBet zwiększa wygrane o 14% na kupony z tenisa

LvBet zwiększa wygrane o 14% na kupony z tenisa

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Promocja dostępna jest podczas turnieju w Waszyngtonie, czyli w dniach od 29 lipca do 4 sierpnia. Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W tej akcji biorą zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, na których będą znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju w Waszyngtonie. Dopuszczalne są typy z WTA i ATP.

Betfan darmowy kod promocyjny

Kurs każdego typu jest dowolny, ale bukmacher dopuszcza zarówno typy z oferty na żywo jak i przedmeczowej.

Limit kuponów na jednego gracza jest dowolny.

Jeżeli zagrany kupon przez gracza spełnia powyższe warunki promocji, a do tego zostanie rozliczny jako wygrany bukmacher LvBet automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

LvBet darmowy bonus bez wpłaty:

Warto jest wiedzieć, że bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus za rejestrację konta. Należy założyć nowe konto i wpisać kod promocyjny BETONLINE.

To wszystko sprawi, ze bonus w wysokości 20 PLN trafi na konto gracza i to bez dokonania wpłaty.

Dodatkowo po dokonaniu dwóch pierwszych depozytów można liczyć na darmowe bonusy do 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.