Darmowa kasa na okrągło od BetCris. 20 PLN codziennie

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher BetCris. Wystarczy spełnić dwa proste warunki promocji, aby liczyć na freebety. A na przestrzeni tygodnia może to być nawet 140 PLN. W jaki sposób skorzystać z promocji?

Darmowa kasa na okrągło od BetCris. 20 PLN codziennie
Darmowa kasa na okrągło od BetCris. 20 PLN codziennie

Darmowe 20 PLN w Betcris – jak odebrać?

Darmowe 20 PLN w Betcris można otrzymać w ramach promocji „Kasa na okrągło”. Od gracza nie wymaga się w niej wiele, a przede wszystkim nie jest konieczne dokonywanie wpłaty środków czy granie kuponów za wysoką stawkę. Upewnić się tylko należy, czy aby na pewno mamy na koncie zaznaczone zgody na otrzymywanie wiadomości marketingowych e-mail oraz SMS.

W jaki sposób działa oferta pozwalająca na zdobycie 20 PLN za darmo w Betcris? Już teraz można to sprawdzić!

⬇️ Odbieranie 20 PLN za darmo w Betcris – codziennie ⬇️

 1. Wejście na www.BetCris.pl
 2. Zalogowanie na konto
 3. Zakręcenie kołem w Promocji „Kasa na okrągło”
 4. Odpowiedzenie na pytanie konkursowe
 5. Odebranie bonusu 20 PLN!

Po wczytaniu pytania typer ma 20 sekund na udzielenie odpowiedzi. Jeżeli będzie ona prawidłowa, na koncie pojawi się darmowe 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie! Wydaje się, że nie jest możliwe wymyślenie prostszych zasad.

Uwaga! 20 sekund to wymagany czas na wybranie poprawnej odpowiedzi, a jest on liczony od momentu wylosowania pytania. Nie ma zatem wiele czasu na korzystanie z wyszukiwarki internetowej, chociaż – jak wiadomo – dla chcącego nigdy nie ma nic trudnego.

Jeżeli już wiadomo, jak odebrać 20 PLN za darmo w Betcris, dobrze jest jeszcze przez chwilę zatrzymać się przy innej istotnej kwestii – kiedy bonus pojawi się na koncie? Maksymalnie w ciągu 12 godzin od udzielenia prawidłowej odpowiedzi, jednak w praktyce trwa to zazwyczaj znacznie krócej.

Betcris 20 PLN za darmo - kod promocyjny
Betcris 20 PLN za darmo – kod promocyjny

140 PLN co tydzień dla graczy od BetCris

Jaki bukmacher proponuje graczom codzienny bonus w wysokości 20 PLN? Jest to marka Betcris. W ciągu tygodnia można otrzymać u niej nawet 140 PLN. Do spełnienia są bardzo proste warunki, ale zanim będzie o nich mowa, trzeba pamiętać, że to promocja, która skierowana jest jedynie dla osób zarejestrowanych u bukmachera. Konto założyć można w dowolnym momencie.

Jeżeli ktoś chciałby odbierać darmowe 20 PLN codziennie w Betcris, czyli nawet 140 PLN tygodniowo, w pierwszej kolejności potrzebuje wypełnić formularz rejestracyjny na www.Betcris.pl. To nic trudnego, a cały proces może być przeprowadzony również na urządzeniu mobilnym – telefonie, tablecie itp.

Tylko przy rejestracji do podania jest limitowany kod promocyjny Betcris. To słowo „BETONLINE„, które należy wpisać w odpowiedniej rubryce formularza online. Oferta jest skierowana jedynie dla nowo zarejestrowanych, a w pakiecie startowym można liczyć na bonusy o łącznej wartości aż 1400 PLN!

140 PLN co tydzień dla graczy od Betcris to prawdziwy hit wśród fanów internetowego obstawiania meczów. Najważniejsze informacje na temat tej promocji można już teraz sprawdzić w tym materiale. Przede wszystkim pokazujemy tutaj, jak dostać 20 PLN w Betcris za darmo. Okazuje się, że to nie jest nic trudnego, chociaż trzeba przyznać, że potrzebna jest do tego pewna wiedza.

Zakręć Kołem w Betcris – warunki promocji

Jakie są najważniejsze warunki promocji Zakręć Kołem w Betcris? Podajemy w punktach to, o czym na pewno każdy typer wiedzieć powinien:

 • Bonus przyznawany jest w formie freebetu
 • 20 PLN wykorzystać można tylko i wyłącznie na postawienie kuponu z co najmniej 3 zdarzeniami o minimalnym kursie 1.30
 • Nie można typować za bonus wirtualnych sportów oraz gier karcianych jak poker
 • Maksymalnie do wygrania jest 200 PLN w kuponie za bonus
 • Na wykorzystanie 20 PLN jest doba, czyli 24 godziny

Podobnie jak u innych bukmacherów, w Betcris wygrana z freebetu pomniejszana jest o wartość bonusu. Jednocześnie zdobyte środki nie są już obarczone warunkami obrotu, a więc możemy zrobić z nimi to, co tylko nam się podoba – wypłacić z konta bukmacherskiego, przeznaczyć na dalszą grę itp.

Betcris bonus każdego dnia
Betcris bonus każdego dnia

Jaki jest kod promocyjny w Betcris?

Legalny bukmacher Betcris online oferuje każdemu użytkownikowi na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którym zdobyć można łącznie nawet 1400 PLN ekstra. To, co jest potrzebne do skorzystania z tej promocji, to kod promocyjny „BETONLINE” – wpisać go należy przy rejestracji. Kod promocyjny Betcris nie jest trudny do zapamiętania, ale trzeba mieć na uwadze przede wszystkim to, iż może być użyty tylko i wyłącznie w momencie zapisywania się do bukmachera – innej możliwości nie ma.

Pakiet powitalny od bukmachera Betcris składa się z następujących prezentów:

 • Pierwsza wpłata to szansa na zdobycie freebetu 100% do 400 PLN
 • Przy drugim depozycie zdobyć można 50% premii do kwoty 500 PLN
 • Trzecia wpłata do bukmachera to nawet 50% ekstra do kwoty 500 PLN

Nietrudno jest policzyć, że można w ramach oferty dla nowych graczy zdobyć u legalnego bukmachera Betcris nawet 1400 PLN ekstra. A to wszystko jeszcze bez uwzględniania 20 PLN za darmo, jakie każdego dnia czeka przy zakręceniu specjalnym kołem!

Niektórzy obawiają się o to, że mogą nie poradzić sobie z pytaniami, jakie przygotował bukmacher Betcris dla klientów. Czy rzeczywiście jest się o co obawiać?

Betcris zadaje pytania, a gracz dostaje bonusy

Najważniejsze jest to, że nawet nieprawidłowa odpowiedź nie wyklucza nas całkowicie z uczestnictwa w promocji. Możemy na drugi dzień znów do niej przystąpić, ale tym razem lepiej się przygotować. Co ma największe znaczenie? Należy przygotować się do tego tak, jakbyśmy mieli wystartować w quizie z piłki nożnej oraz innych sportów. Weźmy pod lupę wywołaną już do tablicy dyscyplinę, która w naszym kraju jest tą najpopularniejszą.

Jeżeli chcesz dobrze znać się na piłce nożnej, powinieneś koniecznie przeczytać następujące wskazówki:

 1. Zapoznaj się z historią piłki nożnej: Przeczytaj o początkach piłki nożnej, jakie drużyny były dominujące w przeszłości i jakie wydarzenia miały wpływ na rozwój piłki nożnej na całym świecie. To pomoże Ci zrozumieć kontekst, w którym rozwijała się ta dyscyplina sportowa.
 2. Śledź aktualne wydarzenia: Regularnie czytaj newsy związane z piłką nożną, takie jak transfery zawodników, wyniki meczów czy kontrowersje wokół trenerów. To pozwoli Ci być na bieżąco z wydarzeniami w świecie piłki nożnej.
 3. Zapoznaj się z regulaminem gry: Przeczytaj regulamin gry w piłkę nożną, aby zrozumieć zasady, według których odbywa się mecz. Poznasz w ten sposób m.in. sposoby punktowania, przepisy dotyczące fauli czy czas gry.
 4. Obejrzyj kluczowe mecze: Przyjrzyj się reprezentacyjnym oraz klubowym meczom, które były ważne dla historii piłki nożnej. Zwróć uwagę na styl gry i taktykę zespołów oraz na znaczące momenty meczu.
 5. Korzystaj z quizów online: W internecie jest wiele quizów z piłki nożnej, które pomogą Ci przetestować swoją wiedzę na temat tej dyscypliny sportowej. Rozwiązując różnego rodzaju quizy, nauczysz się również zapamiętywać fakty i nazwiska zawodników.
 6. Bądź otwarty na nowe informacje: Świat piłki nożnej jest ciągle zmieniający się i rozwijający się. Dlatego nieustannie ucz się nowych faktów i informacji na temat tego sportu.
1 pytanie, 20 sekund = 20 PLN bonusu za darmo w Betcris
1 pytanie, 20 sekund = 20 PLN bonusu za darmo w Betcris

20 sekund na odpowiedź – dużo czy nie?

Betcris wymaga od graczy tego, by udzieli odpowiedzi na zadane pytanie maksymalnie w ciągu 20 sekund. Dla wielu osób to bardzo mało. Czas jest jednak wystarczający, ponieważ każdego dnia gracze chwalą się zdobytymi bonusami bukmacherskimi.

20 sekund na udzielenie odpowiedzi w zależności od poziomu trudności pytań i ilości wiedzy, jaką posiadasz, może być odczuwane jako dużo lub jako niewystarczająco. W przypadku pytań o podstawowej trudności, takich jak np. nazwisko znanej postaci z piłki nożnej, 20 sekund powinno wystarczyć, aby udzielić odpowiedzi. Jednak w przypadku bardziej skomplikowanych pytań, które wymagają dokładniejszej analizy i przemyślenia odpowiedzi, 20 sekund może okazać się niewystarczające. Na szczęście, na stronie marki Betcris nie mamy do czynienia z pytaniami rodem z koszmarów o szkolnych czasach.

Ostatecznie, ilość czasu na udzielenie odpowiedzi zależy przede wszystkim od Twojej wiedzy i doświadczenia związanych z danym tematem. Trzeba zatem skupić się na poszerzaniu wiedzy sportowej, by w przyszłości radzić sobie lepiej z takimi konkursami.

Pytania w Betcris. Nagroda? Bonus!

Pytania na quizie z piłki nożnej mogą dotyczyć różnych aspektów tej dyscypliny sportowej, w tym:

 1. Historii piłki nożnej – na przykład kto i kiedy wymyślił piłkę nożną, gdzie odbył się pierwszy mecz piłki nożnej, kto był pierwszym mistrzem świata w piłce nożnej, itp.
 2. Zasad gry – na przykład jakie są wymiary boiska, ilu zawodników gra w jednej drużynie, jakie są zasady spalonego, kiedy sędzia może przyznać rzut wolny, itp.
 3. Mistrzostwa świata – na przykład kto zdobył Złotą Piłkę na ostatnim turnieju, kto był najlepszym strzelcem, jakie drużyny zagrały w finale, itp.
 4. Kluby piłkarskie – na przykład kto jest aktualnym mistrzem kraju, kto jest największym rywalem danego klubu, kto jest rekordzistą pod względem ilości zdobytych bramek dla klubu, itp.
 5. Znani piłkarze – na przykład kto jest obecnie uznawany za najlepszego piłkarza na świecie, kto jest rekordzistą pod względem ilości zdobytych bramek dla reprezentacji narodowej, kto zdobył najwięcej Złotych Piłek, itp.
 6. Statystyki – na przykład ilu bramek zdobył dany zawodnik w danym sezonie, ile razy dana drużyna zdobyła mistrzostwo kraju, ile razy dana reprezentacja narodowa zdobyła mistrzostwo świata, itp.
 7. Różne fakty i ciekawostki – na przykład kto jest najstarszym piłkarzem na świecie, który klub ma najwięcej kibiców, jaka jest najwyższa wygrana w historii piłki nożnej, itp.

Żyjemy w Polsce, dlatego też u nas częściej mogą padać pytania związane z Ekstraklasą czy naszymi rodzimymi rozgrywkami. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy zupełnie ignorować aspekty związane z futbolem z innych rejonów świata.

Kiedy najlepiej zdobywać bonus 20 PLN w Betcris?

Każdego dnia można w Betcris sprawdzić swoją wiedzę w specjalnym quizie i powalczyć o darmowy bonus 20 PLN. Premia jest przyznawana w ciagu 12 godzin od udzielenia prawidłowej odpowiedzi. Jaką porę dnia lepiej wybrać – poranek czy wieczór – aby efektywniej radzić sobie z zadaniem konkursowym?

Betcris kręcenie kołem - specjalny bonus 20 PLN
Betcris kręcenie kołem – specjalny bonus 20 PLN

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ to, czy ktoś lepiej radzi sobie z pytaniami na quizie rano czy wieczorem, zależy od wielu czynników, takich jak preferencje osobiste, rytm dobowy organizmu, styl życia i wiele innych.

Niektórzy ludzie preferują rozwiązywanie quizów rano, ponieważ czują się wtedy bardziej wypoczęci, skupieni i gotowi do pracy umysłowej. Inni z kolei preferują rozwiązywanie quizów wieczorem, kiedy mają więcej czasu dla siebie i nie są już zajęci obowiązkami dnia codziennego.

Warto jednak pamiętać, że odpowiednie przygotowanie do quizu, jak na przykład zapoznanie się z regułami gry i historią piłki nożnej, a także regularne odświeżanie wiedzy na temat tego sportu, może mieć większe znaczenie dla wyniku quizu niż pora dnia, o której go rozwiązujemy.

W końcu, to ważne, aby wybrać dla siebie odpowiedni moment dnia, w którym czujemy się najbardziej komfortowo i skupieni, aby móc skutecznie radzić sobie z pytaniami na quizie. Naprawdę wiele zależy od naszych indywidualnych predyspozycji i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości.

Betcris bonusy. Ile można odebrać rocznie?

Firma bukmacherska Betcris daje dziennie nawet 20 PLN, co w tygodniu pozwala na zdobycie 140 PLN. Jeżeli pomnożymy to przez 52 tygodnie w rok, wychodzi, iż co 365 dni można w Betcris wzbogacić się o 7280 PLN na obstawianie. Wystarczy, że każdy freebet tylko podwoimy, a na koncie będziemy mieć ponad 14 tysięcy złotych!

W dowolnym momencie Betcris ma prawo zakończyć promocję Zakręć Kołem. Trzeba się z tym liczyć i dlatego nie wydaje się, aby dobrym rozwiązaniem było ociąganie się z założeniem konta u tego bukmachera oraz korzystaniem z jego ofert specjalnych.

Jeżeli uważamy, że nasz limit szczęścia w Betcris został już wyczerpany, zawsze możemy sprawdzić także inne bonusy dostępne w internecie:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1660 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachKod: BETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNKod: BETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN cashbackKod: BETONLINE

Betcris Polska Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 151

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce