Kasa na okrągło od BetCris. Darmowe 20 PLN codziennie

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher BetCris. Wystarczy spełnić dwa proste warunki promocji, aby liczyć na freebety. A na przestrzeni tygodnia może to być nawet 140 PLN.

140 PLN co tydzień dla graczy od BetCris

140 PLN co tydzień dla graczy od BetCris

Warto jest mieć na uwadze, że akcja promocyjna „Kasa na okrągło” skierowana jest do każdego gracza i co istotne dostępna jest przez całą dobę siedem dni w tygodniu.

A z promocji „Kasa na okrągło” może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera www.BetCris.pl. Warto jest również mieć na uwadze, że swojego udziału do tej oferty nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisać.

Bonus 20 PLN za aktywność

Bukmacher Betcris w ramach promocji „Kasa na okrągło” wymaga od swoich użytkowników zalogowania się na swoje konto, a następnie zakręceniem kołem fortuny.

STS kod promocyjny

Po spełnieniu tego warunku użytkownik będzie miał 15 sekund na odpowiedź. Jak uda się on prawidłowa gracz otrzyma darmowe 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Jaki jest kod promocyjny w Betcris?

Legalny bukmacher Betcris online oferuje każdemu użytkownikowi na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można skorzystać na start z bezpiecznego pierwszego kuponu.

Cashback będzie aktywny użytkownikom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać. Kod promocyjny Betcris wpisać można wyłącznie podczas zakładania nowego konta.

Dzięki temu, jeśli faworyci zawiodą to użytkownik otrzyma zwrot 100% stawki, aż do 200 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce