Aktualny pakiet powitalny u legalnego bukmachera Milenium

Mega pakiet powitalny na start oferuje nowym graczom legalny bukmacher Milenium. Bowiem już na start można liczyć na bonusy o łącznie wartości 3170 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu powitalnego.

3170 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Milenium

3170 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Milenium

Oferta powitalna skierowana jest do każdego użytkownika, który jeszcze nie korzystał z usług legalnego bukmachera Milenium.

Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta na stronie www.milenium.pl.Podczas tego procesu wystarczy jedynie podać swoje podstawowe dane osobowe jak imię czy też nazwisko. To wszystko sprawia, że rejestracja nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu.

Czy Milenium wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Warto jest wiedzieć, że później już możliwości go wpisania nie będzie.

Po dokonaniu rejestracji bukmacher Milenium przyznaje darmowy freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez żadnej wpłaty.

Gracz, który natomiast dokona pierwszego depozytu może liczyć na bonus jego równowartości. Mówiąc dokładnie, gracz dokonał depozytu o wartości 900 PLN, druga taka sama wartość tylko, że w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza. Maksymalnie gracz może otrzymać 1500 PLN.

betfan kod promocyjny

Cashback do 150 PLN u bukmachera Milenium

Bukmacher Milenium oferuje graczom kupony bez podatku. Wystarczy zagrać kupon w wyznaczonych godzinach. Codziennie są to inne, a informacja o trwaniu Happy Hours znajduje się na stronie bukmachera Milenium.

Wystarczy zagrać kupon, który spełnia poniższe warunki, aby cieszyć się z większej wygranej:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Kupony bez podatku u bukmachera Milenium

Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon po dokonaniu wpłaty jest objęty Cashbackiem, czyli mówią dokładnie zakładem bez ryzyka. Jeśli okaże się o wygrany cała kwota trafi na konto gracza, zaś w razie przegranej wspomniany operator dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie można otrzymać 150 PLN.

Chcąc skorzystać z tej formy bonusu wystarczy zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce