Obstawianie FAME MMA 3. Bonus 50% do 50 PLN!

LV BET to oficjalny bukmacher FAME MMA 3. Specjalnie na to wydarzenie przygotowano bonus 50% do 50 PLN!

Obstawianie FAME MMA 3. Bonus 50% do 50 PLN!
Obstawianie FAME MMA 3. Bonus 50% do 50 PLN!

Bonus LV BET na FAME MMA 3

Masz swoje FAME MMA 3 typy, a może dopiero je wybierasz z oferty bukmachera? Nieważne, która z tych sytuacji jest ci bliższa – pamiętaj, iż w LV BET możesz odebrać wygrane większe aż o 50% i to do 30 marca.

Twoim jedynym zadaniem jest postawienie kuponu, w którym znajdą się typy na walki rozgrywane podczas FAME MMA 3. Stawka nie może wynosić mniej niż 50 PLN, natomiast kurs – 2.00.

Etoto kod na bonus
Etoto kod na bonus

Obstawianie walk MMA online

Każdy z graczy w ramach tej oferty może zgarnąć tylko jeden bonus. Maksymalnie jest to 50 PLN, a chodzi w tym przypadku o 50% sumy wygranych środków.

Przykładowo: prawidłowo wytypowałeś walki FAME MMA 3 i wygrywasz 50 PLN. W ramach tej oferty dodatkowo zgarniasz 25 PLN ekstra! I to wszystko – nie trzeba się nigdzie zapisywać ani tym bardziej odbierać dodatkowych środków, wykonując specjalne kroki.

Nie masz jeszcze konta w LV BET? Aby obstawiać u tego bukmachera i skorzystać z opisywanej promocji, potrzebujesz dokonać rejestracji. Jak to się robi? Oto prosta instrukcja:

  1. Wchodzisz na www.LvBET.pl
  2. Wypełniasz formularz rejestracyjny
  3. Wpisujesz kod promocyjny „BETONLINE”
  4. Zgarniasz 20 PLN jako bonus bez depozytu
  5. Obstawiasz FAME MMA i nie tylko!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce