Najnowszy pakiet startowy dla nowych graczy od bukmachera Forbet

378

Ciekawy pakiet startowy dla nowych graczy przygotował bukmacher Forbet, który to na start daję bonus od depozytu w wysokości 100 %, a także zakład bez ryzyka.

Promocja dla nowych graczy u legalnego polskiego bukmachera

Promocja dla nowych graczy u legalnego polskiego bukmachera

Każdy gracz, który nie posiada jeszcze konta u bukmachera Forbet może skorzystać z tej promocji.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Ta akcja promocyjna polega na założeniu konta w dniach 31.05.2019 – 01.06.2019, a także poprawnej weryfikacji danych.

Następnie trzeba dokonać pierwszego depozytu. Pamiętaj, że bukmacher Forbet za pierwszy depozyt przyznaje jego równowartości formie środków bonusowych. Maksymalnie można otrzymać 400 PLN. Poza tym bukmacher zwiększa łącznie trzy pierwsze depozyty: drugi o 75%, zaś trzeci o 50%!

Następnie trzeba dokonać zawarcia kuponu za środki własne, gdzie stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Jednak należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczenie do 2 czerwca do godz. 23:59.

Etoto kod na bonus
Etoto kod na bonus

W tej akcji bukmachera Forbet nie biorą udziału kupony systemowe.

Jak się okażę, że zawarty kupon został rozliczony jako przegrany to operator dokona zwrotu. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Zwrot w formie środków bonusowych trafi na konto gracza w dniu 3 czerwca do godz 16:00.

Otrzymane środki będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie całkowitym kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.