Darmowe 300 złotych dla każdego gracza od bukmachera LvBet

Najnowsza promocja bukmachera LvBet to „Bonus do 300 PLN na sporty wirtualne”. Wystarczy dokonać wpłaty za co najmniej 20 złotych, aby otrzymać darmowe środki. Każdy gracz może otrzymać nawet 300 złotych w formie premii.

Bonus na sporty wirtualne dla każdego

Bonus na sporty wirtualne dla każdego

Oferta kierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u bukmachera LvBet online, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Gracze z tej akcji mogą skorzystać w dniach od 4 lutego od godz. 00:00 do 9 lutego do godziny 23:59. Swojego udziału w tej promocji gracze nie muszą nigdzie zgłaszać, ani również się zapisywać.

Promocja polega na dokonaniu wpłaty, aby otrzymać darmowe środki w wysokości 50% depozytu. Minimalna kwota jaka jest objęta promocją to 20 złotych. Natomiast maksymalnie typer może otrzyma 300 złotych. Taki bonus znajdzie się na koncie użytkownika pod warunkiem, że typer wpłaci minimum 600 złotych na swoje konto.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Środki znajdą się na koncie gracza w momencie zaksięgowania wpłaty przez bukmachera LvBet. Otrzymana kwota będzie do wykorzystania przez gracza na zakłady bukmacherskie ze sportów wirtualnych. Typerzy mogą tam obstawiać:

  • piłkę nożną
  • tenis
  • wyścigi

Nie można jednak zapominać, że promocją objęta jest pierwsza wpłata dokonana przez gracza w okresie trwania akcja promocyjnej.

Bonus za darmo od bukmachera LvBet

Legalny bukmacher LvBet oferuje graczom darmowe środki już na sam start. Wystarczy jedynie dokonać rejestracji online i wysłać email na wskazany adres przez bukmachera LvBet, aby otrzymać 20 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez żadnego depozytu.

Kolejne środki znajdą się na koncie użytkownika za dokonanie dwóch pierwszych wpłat, za które legalny bukmacher LvBet przyznaje bonus w wysokości 100% i 50% dokonanego depozytu.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce