Większe wygrane na US OPEN 2019 u bukmachera LvBet

643

W związku z ostatnim turniejem Wielkoszlemowym w sezonie 2019 – US OPEN 2019 bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%. Wystarczy zagrać kupon, aby cieszyć się z większej wygranej.

US OPEN: Kupony bez podatku u bukmachera LvBet

US OPEN: Kupony bez podatku u bukmachera LvBet

Promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Promocja aktywna jest graczom jedynie podczas US OPEN 2019, czyli od 26 sierpnia do 8 września.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy zagrać kupon pojedynczy lub wielozdarzeniowy, na którym będą znajdować się tylko zdarzenia z US OPEN. Typy mogą pochodzić z zarówno z oferty turnieju ATP jak i WTA, z gier pojedynczych jak i debli.

Bukmacher LvBet w ramach tej promocji dopuszcza typy z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Stawka kuponu jest dowolna. Każdy gracz wybiera za jaką stawkę zagra kupon, ale należy pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Użytkownik w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie o 14% zwiekszy wygraną.

LvBet: freebet bez depozytu

Bonus o wartości 20 PLN otrzyma każdy gracz na start od bukmachera LvBet, który założy nowe konto i wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Dodatkowo po dokonaniu dwóch pierwszych depozytów gracz można liczyć na kolejne bonusy. Bukmacher maksymalnie doda kwotę do 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.