League of Legends World Championship bonus 15 PLN od STS

Bukmacher STS przeprowadza promocję na rozgrywki Legend od Legends World Championship. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się minimum cztery darzenia i jeśli kupon okaże się przegrany bukmacher STS przyzna bonus o wartości 15 PLN.

Esport darmowy freebet od STS

Esport darmowy freebet od STS

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniu 12 października. Typer swojego udziału nie musi nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

W tej akcji kwalifikują się jedynie kupon AKO, na którym będzie znajdować się dokładnie cztery zdarzenia. Kurs każdego typu musi wynieść minimum 1.40.

Warto jest wiedzieć, że wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 14 października do godz. 23:59.

betfan kod promocyjny

Stawka kuponu promocyjnego musi wynieść dokładną kwotę 28 PLN.

Bukmacher STS przyzna darmowy bonus o wartości 15 PLN pod warunkiem, że zagrany upon spełnia powyższe warunki promocji, a także zostanie rozliczony jako przegrany.

STS: Najnowszy pakiet powitalny

Bukmacher STS oferuje na start graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać:

  • freebet 29 PLN bez depozytu
  • bonus do 1200 PLN za pierwszy depozyt
  • Cashback do 200 PLN

Wystarcz podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego. To sprawi, że wspominany operator dokona aktywacji pakietu powitalnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce