Totalbet zmniejsza ryzyko przegranej – zwrot stawki

Bukmacher Totalbet zmniejsza ryzyko przegranej dla swoich gracz. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu, na który, będzie minimum dziesięć zdarzeń, a przy jednym błędzie wspomniany operator dokona zwrotu stawki.

Mniejsze przegrane u bukmachera Totalbet

Mniejsze przegrane u bukmachera Totalbet

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Totalbet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Chcąc skorzystać z tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym tej akcji jest dokonanie zawarcia kuponu, na którym będzie znajdować się minimum dziesięć zdarzeń. Kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.20. Do tej akcji dopuszczalne są zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

forbet kod promocyjny. Bonus powitalny
forbet kod promocyjny. Bonus powitalny

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN, ale środki muszą pochodzić z konta głównego. Kupony zawarte za środki bonusowe, automatycznie są wykluczone z tej akcji.

Poza ty w promocji nie biorą udziału kupony zagrane systemem oraz mające zdarzenia z kursem 1.00.

Zawarty kupon przez gracza o ile spełnia powyższe warunki promocji, a do tego będzie miał jeden błąd. To bukmacher Totalbet w zamian przyzna mu zwrot stawki!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce