Zwrot 100% stawki za przegrany na sporty wirtualne u bukmachera TOTALBet

Do 17 czerwca bukmacher TOTALBet zmniejsza ryzyko przegranej na sporty wirtualne. Przy przegranym kuponie bukmacher dokona 100% zwrotu stawki.

Bukmacher codziennie zwraca stawkę za przegrany kupon

Bukmacher codziennie zwraca stawkę za przegrany kupon

Ta akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest dla graczy do dnia 17 czerwca do godz. 23:59.

Warunkiem podstawowym tej akcji jest zagranie kuponu: pojedynczego lub wielozdarzeniowego, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej na sporty wirtualne.

forbet kod promocyjny. Bonus powitalny
forbet kod promocyjny. Bonus powitalny

Kupon musi zostać zawarty za dokładną kwotę 40 PLN. Kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Polski bukmacher Totalbet każdego dnia dokonuje zwrotu 100% stawki pierwszego przegranego kuponu który spełnia powyższe warunki promocji. Warto jest pamiętać, że operator dokonuje zwrotu stawki codziennie, aż do 17 czerwca!

Bukmacher Totalbet dokona zwrotu stawki w formie środków bonusowych, które to trafią na konto gracza do 48 godzin od momentu rozliczenia kuponu.

Bonus za rejestrację bez depozytu

Bukmacher TOTALBet oferuje bonus w wysokości 10 PLN, dla graczy, którzy dokonają rejestracji konta. Środki trafią na konto gracza w dodatku bez dokonania depozytu!


Bukmacher Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce