Metody płatności u bukmachera online

525

Lista metod płatności dostępnych u bukmacherów często jest dość spora. Z której z nich najlepiej korzystać, a jaka wydaje się mieć więcej wad, niż zalet?

Metody płatności u bukmachera online
Metody płatności u bukmachera online

Metody płatności u bukmachera online

Bardzo wielu graczy podczas rejestracji u bukmachera zwraca uwagę na to, w jaki sposób można w nim wpłacać środki pieniężne. Opcji może być wiele lub dwie, trzy – wszystko zależy od konkretnej firmy.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Najpopularniejsze metody płatności u bukmachera online to:

  • Przelewy24
  • Pay.com
  • DotPay
  • Karty płatnicze Visa i MasterCard
  • Skrill
  • PaySafeCard
  • PayU
sts bonus bez depozytu
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Która metoda płatności wydaje się najlepsza i dlaczego? Na pewno ogromną zaletą kart płatniczych czy Przelewów24 jest fakt, iż wszystko odbywa się bardzo sprawne i za pośrednictwem polskich banków. Najlepsi bukmacherzy internetowi zawsze w pierwszej kolejności oferują te opcje. Dopiero później skupiają się na innych, jednak również godnych uwagi.

Dla tych, którzy chociaż w jakimś stopniu chcą unikać na każdym kroku podawania szczegółowych danych na swój temat, dobrym rozwiązaniem może być PaySafeCard. Jest to karta-zdrapka, którą kupujemy stacjonarnie, a następnie wykorzystujemy na zakupy online.

Forbet jak wpłacać i wypłacać?
Forbet jak wpłacać i wypłacać?

Swego czasu niezwykle popularnym środkiem płatniczym online był Skrill. U legalnych bukmacherów to już wcale nie rzadkość. Ten elektroniczny portfel zapewnia nam bezpieczeństwo transakcji najwyższej jakości oraz błyskawiczną wpłatę środków – od razu po zamknięciu przelewu.

Jeżeli planujecie zarejestrować się w najbliższym czasie u jakiegoś bukmachera, koniecznie sprawdźcie, czy nie jest u niego aktywny żaden kod promocyjny i kod bonusowy.


Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Bet at home w Polsce oraz inne serwisy bez licencji działają niezgodnie z prawem!