Extra kasa dla graczy za obstawienie meczy. 60 PLN dla typerów od Betclic

Wydrzeń sportowych przede wszystkim w piłce nożnej na pewno nie zabraknie w najbliższych dniach. Z tej okazji bukmacher Betclic przygotował ofertę specjalną „Misja Sport”, w której to gracze oprócz wygranej gotówki będą mogli liczyć na darmowe środki.

Dodatkowe 60 PLN PLN za typowanie meczy

Dodatkowe 60 PLN PLN za typowanie meczy

Nie da się ukryć, że przede wszystkim zdarzeń z piłki nożnej nie brakuje. Bowiem przed nami pojedynki w najmocniejszych ligach europejskich, tj. Premier League, Serie A, LaLidze, Bundeslidze, czy też naszej ukochanej PKO Ekstraklasie.

Legalny bukmacher Betclic Polska wychodzi swoim graczom na przeciw i oferuje limitowaną ofertę promocyjna „Misja Sport”. Dostępna jest ona graczom w dniach od 24 czerwca od godz. 08:00 do 28 czerwca do godz. 23:59. Wystarczy obstawiać mecze, aby oprócz wygranej gotówki otrzymać dodatkowe środki.

Pamiętaj. Jeśli chcesz skorzystać z tej akcji koniecznie musisz się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie w bardzo prosty sposób. A mianowicie zalogować się na swoje konto na www.Betclic.pl, zaś kolejna czynność jest to kliknięcie w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce promocyjnej „Misja Sport”.

Darmowa kasa dla graczy za obstawienie meczy

Po spełnieniu powyższych warunków wystarczy już obstawiać mecze. W czasie trwania akcji „Misja Sport” kwalifikują się zakłady SOLO i AKO, których stawka minimalna nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Warto jest zaznaczyć, że nie ma podziału na dyscypliny, ponieważ w ramach oferty „Misja Sport” kwalifikują się wszystkie zdarzenia, jakie zakłady bukmacherskie Betclic posiada w swojej ofercie. Dodatkowo mogą one być przedmeczowe i „na żywo”. Jednak trzeba mieć na uwadze, że minimalny kurs typu musi wynosić co najmniej 1.50.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Gracze, którzy poprawnie wytypowali spotkania to oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na dodatkowy bonus. Bowiem na konto użytkownika trafi pewne 60 PLN, które typer będzie mógł wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Kod na bonus do 550 PLN u bukmachera Betclic:

W skład pakietu powitalnego u bukmachera Betclic Polska wchodzi pierwszy zakład bez ryzyka. To sprawia, że wszyscy typerzy u tego operatora mogą rozpocząć obstawienie bez żadnego ryzyka. Jednak na uwadze trzeba mieć to, że Cashback będzie aktywny użytkownikom wyłącznie w momencie, gdy wpiszą oni specjalne hasło promocyjne –>>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jak wygrany przez graca zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na jego konto. W przypadku przegranej, użytkownik tego nie odczuje i otrzyma zwrot całej kwoty za jaką został zawarty kupon. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto typera, to aż 550 PLN.

Nie można zapominać o innych akcjach wspomnianego operatora. Gracze regularnie mogą korzystać z oferty „Multi+”, w której to wspomniany operator zwiększa wygrane wszystkim swoim graczom nawet o 50%.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce