Wrześniowa promocja Etoto. 50 PLN freebetu!

We wrześniu rozpoczyna się wiele interesujących rozgrywek amerykańskich lig. Na razie nie wiadomo, kto wygra, ale pewne jest, iż w Etoto można odebrać w każdym tygodniu 50 PLN w postaci freebetu!

Wrześniowa promocja Etoto. 50 PLN freebetu!
Wrześniowa promocja Etoto. 50 PLN freebetu!

Wrześniowa promocja od Etoto dostępna jest tylko i wyłącznie w zakładach na żywo. Gracz, aby zakwalifikować się do niej, musi zagrać pojedynczy typ na mecz z następujących rozgrywek: MLB, MLS, NHL, NFL, MLS, NBA bądź WNBA.

W ofercie liczą się jedynie przegrane kupony zagrane za minimum 100 PLN. Kurs typu nie może być mniejszy niż 1.95, gdyż w przeciwnym wypadku nie będzie uprawniał do otrzymania freebetu.

50 PLN do odebrania jest raz w tygodniu. Informacja o przyznaniu premii wyświetlana jest w formie powiadomień pop-up – wystarczy zatwierdzić, a dodatkowe środki pojawiają się na profilu w ciagu 20 minut.

Freebet łączy się z promocją kasozwrot Etoto dla nowych graczy. Warto śledzić na bieżąco to, co dzieje się w zakładach bukmacherskich. Prawie wszystkie legalne firmy przygotowały na wrzesień wiele ciekawych ofert. Ogromnym zainteresowaniem w tym miesiącu cieszy się chociażby darmowy bonus Totolotek!

A wy lubicie obstawianie NFL lub innych typowo amerykańskich rozgrywek? Jeżeli jeszcze nigdy nie próbowaliście, chyba warto wreszcie sprawdzić się w tej dziedzinie, prawda? 😉

———

eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce