Freebet 10 PLN od bukmachera Etoto!

Bukmacher Etoto na 1 grudnia przygotował 10 PLN freebet, który może być odebrany przez każdego zarejestrowanego gracza!

Freebet 10 PLN od bukmachera Etoto!
Freebet 10 PLN od bukmachera Etoto!

Promocja dostępna tylko i wyłącznie w dniu 1 grudnia. Jeżeli chcecie ją znaleźć, wystarczy, że odwiedzicie kalendarz adwentowy Etoto 2018, który wystartował właśnie w tę sobotę!

Co trzeba zrobić, by odebrać freebet w wysokości 10 PLN? Cały proces nie powinien nikomu sprawić najmniejszych problemów. Wystarczy pobrać na swoje urządzenie aplikację mobilną Etoto, zalogować się na swoje konto i zatwierdzić przyznany bonus.

Ustawione mecze na dziś

Wszystkie dodatkowe pieniądze mogą być wykorzystane jedynie na urządzeniu mobilnym takim jak smartfon bądź tablet. Po akceptacji 10 PLN za darmo należy je wydać na dowolnym kuponie w ciągu 72 godzin!

Promocja nie obowiązuje tylko w przypadku zakładów na konkretną dyscyplinę, co oznacza, że jest ona dostępna i dla fanów piłki nożnej, i skoków narciarskich, i innych sportów!

Pamiętajcie, że macie tylko czas do końca dnia, by otrzymać freebet. Premia 10 PLN nie może być przyznana osobom, które nie posiadają konta w Etoto albo nie mają możliwości zainstalowania aplikacji mobilnej tego bukmachera.

Chcesz korzystać z przedświątecznych ofert w Etoto? Konto możesz założyć w każdej wolnej chwili – wystarczy odwiedzić portal www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce