Bukmacher eToto. Recenzja i opinie graczy

Firma bukmacherska eToto niektórym jest zupełnie obca, dlatego postanowiliśmy przybliżyć nieco ofertę tej firmy oraz opisywać jej największe zalety oraz wady. Sprawdzimy także, co na temat bukmachera sądzą jego klienci i czy warto zakładać w nim konto internetowe!

Bukmacher eToto. Recenzja i opinie graczy
Bukmacher eToto. Recenzja i opinie graczy

eToto polski bukmacher

Firma eToto jest w stu procentach polską firmą (Zobacz także: Zagraniczni bukmacherzy w Polsce). Założona została w 2011 roku i to od tego czasu prowadzi działalność bukmacherską w naszym kraju. Na tę chwilę marka ma w swoim posiadaniu kilkadziesiąt punktów stacjonarnych na terytorium Polski, jednak jej głównym środowiskiem jest internet. To właśnie obstawianie online jest dziedziną, w której eToto stara się rywalizować z najlepszymi.

Ambasadorami bukmachera jest, między innymi, znany duet komentatorski Mateusz Borek i Tomasz Hajto. Eksperci współpracujący z eToto umieszczają na specjalnym blogu swoje typy na najbliższe wydarzenia sportowe, a gracze mają do nich nieograniczony dostęp.

sts bonus bez depozytu
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus powitalny eToto

W chwili obecnej, zakładając konto na stronie www.eToto.pl, można otrzymać premię powitalną w postaci Zakładu Bez Ryzyka. Jak to dokładnie wygląda w praktyce, możecie sprawdzić w poniższej instrukcji:

 1. Zakładasz konto u bukmachera
 2. Dokonujesz pierwszej wpłaty
 3. Stawiasz kupon ze swoimi typami
 4. W przypadku przegranej odbierasz pełną stawkę aż do 100 PLN!

Promocja podana powyżej jest dostępna dla każdego, kto jeszcze nie posiada konta w eToto, a chciałby je założyć i zrobi to przez internet. Proces rejestracji trwa bardzo krótko i nie wymaga od nas niczego skomplikowanego – jedynie podanie kilku podstawowych danych na swój temat.

eToto kursy
eToto kursy bukmacherskie online

eToto kod promocyjny

Czy podczas zakładania konta w eToto należy podać jakiś specjalny kod promocyjny, aby uzyskać dodatkowe bonusy czy przywileje? Nie! Bukmacher nie daje takiej możliwości, ponieważ chce, aby każdy gracz traktowany był od samego początku na równych zasadach. Każdy posiada więc prawo do otrzymania takiej samej premii na start oraz korzystania z promocji okazjonalnych bądź regularnych.

Nie wiadomo, czy po pewnym czasie osoby zarządzające eToto nie wprowadzą haseł bonusowych. Obecnie nie mają tego w planach i nic nie zapowiada, by miało się to zmienić.

Bonus bez depozytu eToto

Bonusy bez depozytu to bardzo dobra premia na start, gdyż można sprawdzić możliwości konkretnej strony bukmacherskiej bez konieczności dokonywania wpłaty własnych środków. Jak to wygląda w przypadku eToto? Czy na tej stronie dostępna jest premia bez wpłaty własnej? Obecnie nie, ale nie powinno być to uznawane za wadę, biorąc pod uwagę, że bukmacher organizuje w każdym tygodniu naprawdę pokaźną liczbę ofert specjalnych z wszelkiego rodzaju prezentami dla graczy – aktywnych i tych nieco ostrożnych w liczbie granych zakładów.

Aktualne promocje bukmacherskie

Bukmacher eToto w swojej ofercie posiada liczne promocje. W ramach najważniejszych z nich można otrzymywać premie za aktywność lub w przypadku porażek. Ciekawą opcją jest weekendowa oferta, w której każdy trzeci kupon jest ubezpieczony na wypadek potknięcia. To bardzo interesujące rozwiązanie dla tych, co w przypadku dobrej serii boją się podejmować ryzyko i zadowalają się mniejszymi wygranymi!

Aktualne promocje eToto sprawdzisz na www.eToto.pl!

Promocje bukmacherskie 2019

Aby korzystać z promocji eToto, wystarczy być klientem tego bukmachera. Nie trzeba w żaden sposób dokonywać zapisów, z wyjątkiem wyrażenia zgody na branie udziału w tego typu akcjach. Korzystanie z dodatkowych korzyści jest przywilejem i nie wiąże się z ponoszeniem jakichkolwiek opłat.

Opinie graczy o eToto

Jakie zdanie na temat eToto mają internauci, szczególnie ci, którzy z bukmacherką mają do czynienia nie od dzisiaj? Poniżej przedstawiamy wam listę zalet i wad, którą przygotowaliśmy na podstawie setek opinii znalezionych w sieci na temat bukmachera opisywanego w tym wpisie. Mamy nadzieję, że ta przejrzysta forma pomoże wam w podjęciu decyzji, czy warto zarejestrować się w eToto, czy nie jest to raczej propozycja skierowana do was.

Największe zalety eToto:

 • Dobre kursy
 • Bonus powitalny 100% dla każdego nowego gracza!
 • Liczne promocje z premiami i innymi nagrodami
 • Duży wybór zakładów
 • Dobrze działająca strona i jej wersja mobilna
 • Pomocny support
 • Bezproblemowe wypłaty wygranych

Największe wady eToto:

 • Mała liczba metod płatności
 • Niewielka rozpoznawalność

Jak widać, liczba zalet przewyższa negatywy. Na pewno eToto nie jest tak znanym i popularnym bukmacherem jak najwięksi gracze na rynku, ale nie oznacza to, że powinno się go mijać szerokim łukiem. Założenie konta jest darmowe, podobnie jak skorzystanie z licznych promocji. Naszym zdaniem warto wypróbować możliwości eToto na własnej skórze i przekonać się w praktyce, czy dostępna oferta potrafi spełnić nasze potrzeby.

Eksperci eToto
Eksperci eToto

Polski legalny bukmacher

Firma eToto jest w Polsce w stu procentach legalna, co oznacza, że granie na jej stronie internetowej jest zgodne z polskim prawem i nie naraża nas na przykre konsekwencje prawne. Poniżej przedstawiamy wam numer licencji bukmachera, który bardzo łatwo zweryfikować na oficjalnej stronie Ministerstwa Finansów.


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce