Super Szansa w Superbet. Na czym polega?

831

Każda osoba grająca u bukmachera Superbet ma prawo do skorzystania z oferty specjalnej o nazwie Super Szansa. Na czym ona polega?

Super Szansa w Superbet. Na czym polega?
Super Szansa w Superbet. Na czym polega?

Zakłady bukmacherskie Superbet

Na ten moment w naszym kraju dostępne są tylko Superbet punkty naziemne, ale trzeba pamiętać o tym, że firma stara się od dłuższego czasu o start w branży internetowej. Zgodnie z najnowszymi informacjami z pierwszej ręki, portal WWW ma zostać uruchomiony dopiero w roku 2019.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Super Szansa to promocja, w której można zgarnąć 10% potencjalnej wygranej w przypadku jednego nietrafionego zdarzenia na kuponie. Jakie warunki należy spełnić, by wziąć udział w tej ofercie? Oto lista:

sts bonus bez depozytu
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
  • Co najmniej 11 meczów na kuponie
  • Każdy typ o kursie 1,30 lub wyższym
  • Jedno nietrafione spotkanie!

W jaki sposób można obliczyć ewentualny zwrot w Superbet? Jeżeli twoja potencjalna wygrana wynosiła 2.000 PLN, jednak mecz o kursie 2,00 nie zakończył się po twojej myśli,  możesz obliczyć cashback w następujący sposób: potencjalna wygrana / kurs nietrafionego spotkania / 10!

Jesteś początkującym graczem albo jeszcze ani razu nie korzystałeś z podobnej promocji co ta od Superbet? Zerknij na czym polega cashback u bukmachera i czy w każdym przypadku warto korzystać z tego typu akcji!

Korzystaliście już wcześniej z oferty Super Szansa? Uważacie, że jest to coś godnego uwagi czy wręcz przeciwnie?


Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.