Super Szansa w Superbet. Na czym polega?

Każda osoba grająca u bukmachera Superbet ma prawo do skorzystania z oferty specjalnej o nazwie Super Szansa. Na czym ona polega?

Super Szansa w Superbet. Na czym polega?
Super Szansa w Superbet. Na czym polega?

Zakłady bukmacherskie Superbet

Na ten moment w naszym kraju dostępne są tylko Superbet punkty naziemne, ale trzeba pamiętać o tym, że firma stara się od dłuższego czasu o start w branży internetowej. Zgodnie z najnowszymi informacjami z pierwszej ręki, portal WWW ma zostać uruchomiony dopiero w roku 2019.

Super Szansa to promocja, w której można zgarnąć 10% potencjalnej wygranej w przypadku jednego nietrafionego zdarzenia na kuponie. Jakie warunki należy spełnić, by wziąć udział w tej ofercie? Oto lista:

sts bonus bez depozytu
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
  • Co najmniej 11 meczów na kuponie
  • Każdy typ o kursie 1,30 lub wyższym
  • Jedno nietrafione spotkanie!

W jaki sposób można obliczyć ewentualny zwrot w Superbet? Jeżeli twoja potencjalna wygrana wynosiła 2.000 PLN, jednak mecz o kursie 2,00 nie zakończył się po twojej myśli,  możesz obliczyć cashback w następujący sposób: potencjalna wygrana / kurs nietrafionego spotkania / 10!

Jesteś początkującym graczem albo jeszcze ani razu nie korzystałeś z podobnej promocji co ta od Superbet? Zerknij na czym polega cashback u bukmachera i czy w każdym przypadku warto korzystać z tego typu akcji!

Korzystaliście już wcześniej z oferty Super Szansa? Uważacie, że jest to coś godnego uwagi czy wręcz przeciwnie?


Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce