Cashback u bukmachera. Jak z niego korzystać?

Czym jest cashback, którego można spotkać w ofercie firm bukmacherskich? Dowiedzcie się, czy warto z niego korzystać i jak właściwie należy to robić!

Cashback u bukmachera. Jak z niego korzystać?
Cashback u bukmachera. Jak z niego korzystać?

Co to jest cashback?

Zacznijmy od absolutnych podstaw podstaw, czyli czym właściwie jest nasz tytułowy cashback. Jak sama nazwa nam to podpowiada, jest to funkcja, która pozwala nam otrzymać zwrot pieniędzy. Wydaje się to dość oczywiste, ale przecież trzeba jeszcze wiedzieć, jakie środki właściwie mielibyśmy otrzymać i w jakich konkretnych sytuacjach.

Bukmacherski cashback można spotkać pod wieloma nazwami. Zakład Bez Ryzyka, Freebet – wszystkie te produkty działają na podobnej zasadzie. Jeżeli nie uda nam się wygrać w danym kuponie, organizator akcji promocyjnej przekazuje na nasze konto określoną część zainwestowanych środków. Właśnie czynność przelania pieniędzy na profil gracza zwane jest cash backiem.

sts bonus bez depozytu
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Cashback u bukmachera

W jaki sposób można odebrać cashback u bukmachera? Przede wszystkim musimy znaleźć portal do obstawiania, który oferuje tego typu funkcję. Niestety, nie da się podać uniwersalnej informacji na temat tego, gdzie zwrotów można otrzymać najwięcej, a gdzie najmniej. Oferty firm bukmacherskich ulegają ciągłym zmianom i tak naprawę nieraz bardzo trudno za nimi nadążyć.

Najlepsi bukmacherzy informują swoich graczy na bieżąco o wszelkich akcjach promocyjnych. Warto czytać e-maile, SMS-y czy też inne newsy zamieszczane przez buka. To właśnie w ten sposób najczęściej można znaleźć dane na temat aktualnie dostępnych ofert. Jeżeli zobaczycie, że na jakiejś stronie jest do odebrania cashback, pozostaje wam spełnić warunki promocji i odebrać zwrot w przypadku porażki.

Etoto cashback
Etoto cashback

Zwrot w Zakładach Bukmacherskich

Zwroty za błędne obstawianie to żadna nowość, jednak zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy mieli wcześniej do czynienia z bukmacherką i mają jakąkolwiek wiedzę na jej temat. Oto kilka prostych, przejrzystych punktów, które wytłumaczą wam, na czym dokładnie polega opcja cashback:

  • Aby dołączyć do promocji, gracz może być poproszony o to, by podać specjalny kod bonusowy
  • Cashback zazwyczaj jest przyznawany tylko za zakłady za z góry określoną stawkę. Zazwyczaj próg kwalifikacyjny to kwota, jaką minimalnie trzeba zainwestować, by zgarnąć zwrot
  • Wartość cashbacku nie jest zawsze taka sama. Jeżeli wynosi 100%, zgarnia się całą przegraną kwotę, jeżeli 50 – połowę. Itak dalej, i tak dalej…
  • Bukmacherzy bardzo często określają górny limit zwrotu. Czasem można maksymalnie odebrać 50, a czasem 100 PLN
  • Warto przed odebraniem bonusu sprawdzić warunki obrotu. Może się okazać, że korzystanie z danej promocji jest po prostu mało opłacalne!

Gdzie najlepszy cashback?

Chcielibyście spróbować cashbacku w praktyce? Nic nie stoi na przeszkodzie, ale musicie pamiętać o wszystkim tym, co do tej pory przeczytaliście. Nie możemy zagwarantować, że dany portal nadal będzie oferował tyle premii, co teraz, ale jesteśmy w stanie podać listę miejsc, gdzie różnego rodzaju zwrotów jest naprawdę wiele.

Poniżej przedstawiamy wam strony bukmacherskie, gdzie cashback dla graczy organizowany jest nawet raz bądź kilka razy w tygodniu. Oczywiście, trzeba mieć na uwadze, że im więcej dzieje się w świecie sportu, tym pokaźniejsze bonusy czekają na nas na stronach bukmacherskich.

lvbet promocje bukmacherskie 2018

Najlepsze cashbacki u Polskich bukmacherów

  • Legalny bukmacher Etoto – naprawdę pokaźna dawka różnego rodzaju cashbacków, w tym na mało popularne w naszym kraju ligi jak NFL czy MLS
  • Fortuna – już na start każdy nowo zarejestrowany gracz otrzymuje cashback na pierwszy przegrany kupon!
  • LV BET – okazjonalne promocje w przypadku ważnych imprez sportowych. Warto sprawdzać na bieżąco, co oferuje, gdyż już wielokrotnie potrafił miło zaskoczyć!
  • Forbet – liczne promocje dla graczy i to nie tylko na popularną piłkę nożną!

Mimo że bukmacherskie cashbacki są obecnie dość popularne wśród graczy, nie oznacza to, iż przypadną także wam. Jeżeli uważacie, że tego typu promocje nie są dla was, przy zakładaniu konta u bukmachera patrzcie na inne parametry. W końcu to, co przydaje się jednym wcale nie musi być tak samo traktowane przez drugich. I bardzo dobrze, bo gdyby było inaczej, każda firma bukmacherska oferowałaby identyczne oferty, a to chyba byśmy nie znieśli! 🙂


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce