Sporty wirtualne darmowe bonusy u bukmachera Forbet

Bukmacher Forbet oferuje ciekawą promocję swoim graczom, w której to przyznaje darmowy bonus za kupony ze sportów wirtualnych I. Środki trafią na konto gracza w dodatku niezależenie od rozliczenia kuponu!

Darmowe bonusy u bukmachera Forbet

Darmowe bonusy u bukmachera Forbet

W tej akcji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Chcąc skorzystać z tej oferty nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu w dniach 22 lipca lub 29 lipca, ponieważ jedynie wówczas ta promocja jest aktywna graczom.

W promocji biorą udział kupony zarówno pojedyncze jak i wilezdarzeniowe, na których znajdują się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych I. Natomiast kurs łączny takiego kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Stawka kuponu musi wynosić dokładnie kwotę 30 PLN, 50 PLN lub 100 PLN. Jednak trzeba pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusowe są automatycznie wykluczone z tej akcji.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na dodatkowe bonusy i to niezależenie od rozliczenia kuponu:
-za stawkę 30 PLN bonus w wysokości 15 PLN
-za stawkę 50 PLN bonus w wysokości 30 PLN
-za stawkę 100 PLN bonus w wysokości 80 PLN

Bonus trafi na konto gracza automatycznie do zakładu, który spełnia kryteria tej promocji.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Warto jest pamiętać, że użytkownik może liczyć na jeden bonus do każdego kuponu zagranego za inną stawkę. To sprawia, że można otrzymać nawet 125 PLN w formie środków bonusowych.

Forbet – darmowy kod promocyjny u bukmachera

Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Forbet? Jeżeli nie, to jest to dobra okazja, żeby je założyć. Ponieważ za pierwszy bonus bukmacher przyznaje bonus równowartości pierwszej wpłaty. Łącznie trzy pierwsze depozyty są objęte promocją. To sprawia, że można otrzymać nawet 2000 PLN w formie bonusu:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Poza tym gracz, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji kont może w gratisie otrzymać dodatkowe 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce