10 PLN na mecze siatkarzy w STS! Jak zgarnąć freebet?

322

Freebet 10 PLN można teraz otrzymać u bukmachera STS. Jak zgarnąć kasę na zbliżające się mecze siatkarzy na mistrzostwach Europy? Sprawdzamy szczegóły!

10 PLN na mecze siatkarzy w STS! Jak zgarnąć freebet?

Bonus dla graczy STS

Siatkarski freebet to 10 PLN, które można otrzymać za postawienie wyłącznie jednego kuponu promocyjnego. Oferta dostępna jest tylko do rozpoczęcia pierwszego ćwierćfinału ME 2019.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Bukmacher STS przygotował dla graczy premię, którą otrzymuje się w formie darmowego zakładu. Wszystko przyznawane jest w sposób automatyczny, tak więc gracz nie musi w żaden sposób zgłaszać się po pieniądze.

Betfan darmowy kod promocyjny

Darmowy freebet na STS.pl

Do oferty kwalifikują się tylko wybrane kupony. Chodzi o zakłady spełniające podane niżej warunki:

  • Stawka 21 PLN
  • Kurs każdego typu co najmniej 1.40
  • Wszystkie mecze ćwierćfinałowe na jednym kuponie
  • Kupon przegrany!

W ramach promocji każdy może dostać tylko jeden bonus. 10 PLN od STS można wykorzystać na dalsze obstawianie i to już nie tylko meczów siatkarzy!

Wszystkie kupony promocyjne muszą być rozliczone do dnia 25 września do godziny 23.59. W przeciwnym wypadku zakład uznaje się za nieważny i nie jest możliwe odebranie freebetu.

Cały czas dla nowo zarejestrowanych czeka na stronie STS.pl specjalny kod promocyjny „BETONLINE” (STS voucher), a w nim promocja z bonusami – do zdobycia 29 PLN bez wpłaty i do 1200 PLN przy dokonaniu depozytu numer jeden!

Chcesz wiedzieć więcej? Na łamach naszej strony zawsze aktualne dane dotyczące promocji, premii i wszystkiego, co istotne dla typerów grających u legalnych bukmacherów!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.