Duża kasa do zgarnięcia w Betclic. Kto jest ekspertem od Ekstraklasy?

Każdy może uznawać się za eksperta od Ekstraklasy, ale czy ktoś jest w stanie zgarnąć Piłkarski Jackpot u bukmachera Betclic?

Duża kasa do zgarnięcia w Betclic. Kto jest ekspertem od Ekstraklasy?
Duża kasa do zgarnięcia w Betclic. Kto jest ekspertem od Ekstraklasy?

Piłkarski Jackpot dla ekspertów

Piłkarski Jackpot to specjalna promocja, w której można zdobyć kasę za poprawne obstawianie wydarzeń sportowych. Liczy się tutaj tylko piłkarska, polska ekstraklasa, a więc zadanie do najłatwiejszych nie należy.

W ramach promocji do zdobycia jest nawet 10.000 PLN (w przypadku edycji numer jeden). Co bardzo ważne, pula jest powiększana za każdym razem, gdy nie zostanie trafiona w poprzedniej edycji konkursu!

Zadanie gracza polega tylko na zapisaniu się do promocji i postawieniu kuponu za minimum 10 PLN. Zakład musi zawierać tylko i wyłącznie mecze Ekstraklasy. Jeden kupon = wszystkie mecze z danej kolejki.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Bonus Betclic – duża kasa za obstawianie!

Liczą się jedynie zakłady pre-match, a to oznacza, iż zazwyczaj należy obstawiać tylko i wyłącznie do piątku do godziny 18.00. Kurs minimalny nie został określony, tak więc wszystko zależy od obranej strategii!

W ramach promocji może być jeden lub kilku zwyciezców. W przypadku, gdy laureatów będzie więcej, nagroda podzielona zostanie na równe części. 20.000 PLN na dwóch to 10 na głowę!

Bonus powitalny Betclic – ponad 500 PLN dla nowych!

Bukmacher Betclic to liczne promocje typerskie. Aby z nich korzystać, trzeba posiadać darmowe konto, które można założyć w każdej wolnej chwili na stronie internetowej www.Betclic.pl.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera betclic brzmi „KOD510„. Musi być on wpisany przed dokonaniem rejestracji, gdyż tylko w ten sposób na start można otrzymać aż 510 PLN premii w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu.

Cashback na start w Betclic to 100% wartości zagranej stawki. Przegrana 100 to 100 PLN zwrotu i tak dalej, i tak dalej.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce