25 PLN na granie w STS Betgames co tydzień! Bonus dla każdego gracza.

Bukmacher STS jako jedyny operator w Polsce oferuje swoim graczom gry karciane online. Można w nim legalnie pograć w takie gry jak poker, wojna, czy też bakarat. W dodatku gracze codziennie mogą liczyć na bardzo ciekawe promocje, w których dostępne są bonusy za obstawienie zakładów.

Kasyno online bonus

Betgames online bonus

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty.

Promocja „Bezpieczne 25 PLN na Betgames” trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, które to trwają od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Typer, który chce skorzystać z tej promocji koniecznie musi do niej się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

W tej ofercie specjalnej bukmacher STS online kwalfikuje wyłącznie zakłady SOLO, których kurs całkowity będzie nie mniejszy niż 2.00. Natomiast zdarzenia będą pochodzić wyłącznie z Betgames.

Warto jest za wiedzieć, że granie w Betgames bukmachera STS jest zgodne z polskim prawem. Użytkownicy mogą legalnie obstawiać tam takie gry, jak:

  • poker
  • wojna
  • bakaret

Na koniec każdego okresu rozliczeniowego bukmacher STS dokona zsumowania stawek za przegrane kupony, po czym przyzna bonus 10% wartości za przegrane zakłady:

Przykład: łączna kwota przegranych zakładów wyniosła 200 złotych. Gracz w zamian otrzyma 20 złotych.

Co tydzień każdy gracz może liczyć na jeden bonus, który maksymalnie może wynieść 25 złotych.

nowy bonus w betclic polska 2020
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus 550 PLN

Betgames. 20 codziennie dla każdego

W dodatku to nie wszystko. Każdy gracz może liczyć codziennie na zakład bez ryzyka na zakłady z Betgames STS.

Wystarczy zawrzeć zakład, którego kurs łączny będzie nie mniejszy niż 1.90, a w przypadku przegranej gracz otrzyma 20 złotych bonusu.

Jaki jest nowy kod promocyjny w STS?

Bukmacher STS online przyznaje darmowe 29 złotych dla każdego typera, który dokona rejestracji konta oraz wpisz hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Środki znajdą się na koncie gracza bez dokonywana depozytu!

Natomiast użytkownik, który wpłaci pierwszy raz swoją gotówkę może liczyć na extra premię, która może wynieść nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce