Przegląd ofert bukmacherskich – którą firmę najlepiej wybrać?

Wiele osób bagatelizuje wybór podmiotu hazardowego. Uważają oni, że nie ma większego znaczenia, gdzie będą obstawiać. To błędne podejście do tej sprawy. W końcu nie możesz np. zdecydować się na nielegalne podmioty hazardowe. Dobrze byłoby dążyć do tego, by postawić na firmy bukmacherskie o bardzo dobrej reputacji, które zapewniają m.in. świetne bonusy na start. W poniższym poradniku przygotowaliśmy opisy podmiotów hazardowych, które są obecnie najczęściej wybierane.

Czy warto postawić na STS?

Gdzie założyć konto bukmacherskie w pierwszej kolejności? Grzechem byłoby nie zarejestrować się w STS. Ta doświadczona i lubiana firma bukmacherska jest tak naprawdę najbardziej popularna. Czym wyróżnia się STS? Jest to m.in. sponsor reprezentacji narodowej w futbolu mężczyzn. Dodatkowo od pewnego czasu STS jest… notowany na giełdzie. Oczywiście, ta firma bukmacherska jest legalna i działa zgodnie z Ustawą Hazardową. Warto wiedzieć, że każdy Klient tego buka może liczyć na wiele znakomitych promocji. Co konkretnie jest jednak oferowane? To m.in. bonus bez depozytu. Możesz zdobyć w ten sposób 29 PLN. Wystarczy zaś m.in. zarejestrować konto i wpisać kod promocyjny BETONLINE. To nie wszystko. Nie możesz zapominać też o tym, by w czasie rejestracji wpisać stosowny kod promocyjny. Z kolei najważniejsza promocja tego bukmachera to podwojenie depozytu. Tym sposobem możesz zainkasować 100% do 1200 PLN.

Dlaczego Betfan jest obecnie tak popularny?

Drugim bukmacherem, który zostanie przez nas opisany, jest Betfan. Co zaś powoduje, że warto tam też mieć swoje konto? Należy zaznaczyć, że nie trzeba się w ogóle obawiać o aspekt dotyczący legalności. W końcu Betfan działa zgodnie z polskim prawem. Jest o tym wzmianka na stronie głównej tego podmiotu hazardowego. Okazuje się, że Betfan ma zatem zezwolenie na oferowanie zakładów wzajemnych w Polsce. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na tego coraz popularniejszego bukmachera internetowego? Sport Betfan to znakomity wybór, ponieważ możesz liczyć na wiele świetnych bonusów i super pewniaki na dzisiaj i kolejne dni z dużym wyprzedzeniem. Przejdźmy zatem do konkretów. Co możesz sobie zapewnić, jeśli zdecydujesz się na tego bukmachera? To m.in. cashback. Nawet do 600 PLN. Wystarczy tylko założyć konto i wpisać kod promocyjny. Potem trzeba zrealizować depozyt. A od jego wysokości zależy kwota przyznanego cashbacku. Co jeszcze oferuje dla nowych Klientów ta firma bukmacherska? To także podwojenie kolejnego depozytu (100% do 1000 PLN). Jeśli wpiszesz kod promocyjny „SPORTBETFAN”, to dodatkowo będziesz mógł skorzystać z zakładu bez ryzyka (70 PLN).

Czy dobrze byłoby mieć konto w Betclic?

W jakim jeszcze innym podmiocie hazardowym warto się zarejestrować? Na pewno w gronie najbardziej popularnych firm bukmacherskich jest Betclic. To m.in. sponsor Fame MMA. Jeśli zatem chcesz obstawiać walki, to możesz to zrobić tylko tam. Warto być userem Betclic (legalnej firmy hazardowej) także ze względu na oferowany bonus. Obecnie możesz bowiem zainkasować cashback do 550 PLN. By tak się właśnie stało, trzeba założyć konto, wpisać kod („KOD550”) oraz wpłacić pierwszy depozyt.

5 / 5. Ocen: 1

polski poker online

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce