Aktualny kod promocyjny bukmachera STS na bonus 1429 PLN

Bukmacher STS przygotował najnowszą promocje wszystkim nowym swoim graczom. Użytkownicy już na start mogą liczyć na bonus bez depozytu o wartości 29 PLN, premie równowartości wpłaty do 1200 PLN oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN.

1429 PLN tyle do odebrania w nowej promocji STS

1429 PLN tyle do odebrania w nowej promocji STS

Nie da się ukryć, że bukmacher STS obecnie cieszy się sporą popularnością na polskim rynku.

Z tej okazji bukmacher STS online oferuje niezwykle ciekawy pakiet powitalny wszystkim graczom już na sam start. Chcąc skorzystać z bonusów należy mieć na uwadze, że promocja dostępna jest graczom do 100 mają do godziny 23:59.

Nie da się ukryć, że warunki promocji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to rejestracja konta na www.STS.pl. Użytkownik musi tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Kod promocyjny w STS 2020. Bonus o z depozytu na start.

Gracz , który chce skorzystać z najnowszego pakietu powitalnego chcąc z niego skorzystać musi mieć na uwadze, że obowiązkowo trzeba wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nie da się ukryć, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Po po poprawnym procesie weryfikacji danych gracz otrzyma bonus o wartości 29 PLN i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Otrzymane środki będą do wykorzystania przez gracza na obstawienie meczy.

Bonus za depozyt 2x więcej za depozyt

Użytkownik, który dokona swojej pierwszej wpłaty otrzyma extra premię, a mianowicie bonus równowartości dokonanego wpłaty, a maksymalnie gracz może otrzymać nawet 1200 PLN:

Przykład: Gracz dokonał pierwszej swojej wpłaty w wysokości 800 PLN. W prezencie otrzyma taka samą kwotę, ale w formie środków bonusowych. Łącznie typer będzie posiadał 1200 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Środki znajdą się na koncie gracza automatycznie po tym jak bukmacher STS dokona zaksięgowania depozytu.

nowy bonus w betclic polska 2020
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus 550 PLN

Cashback na start do 200 PLN

W prezencie Polski bukmacher STS zmniejsza ryzyko nowym graczom na pierwszy zakład. W przypadku przegranej typerzy mogą liczyć na zwrot całej stawki, za jaką został zawarty kupon.

Gracz ma prawo zagrać dowolny zakład. Może to być kupon SOLO, ale też i AKO. Warunek konieczny jest taki, że zakład musi zostać rozliczony do 10 maja do godziny 23:59.

STS poker online.

Zakłady bukmacherskie STS online oprócz zakładów bukmacherskich w swojej ofercie posiada również Betgames, czyli gry w karty na żywo i to za prawdziwe pieniądze.

W dodatku dostępny jest chociażby poker na żywo online. Gracze legalnie mogą korzystać z tej gry i wygrywać tym samym gotówkę.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie za darmo od bukmacherów legalnie działających w Polsce. Ranking najlepszych bukmacherów online, kody promocyjne, opinie o bukmacherach.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce