Zakłady online na F1. Kubica z bonusem 25 PLN!

Zakłady Bukmacherskie F1 są tak samo dynamiczne, jak wyścigi Grand Prix. Zobacz, jak na inaugurację sezonu 2019 odebrać specjalny bonus 25 PLN!

Zakłady online na F1. Kubica z bonusem 25 PLN!
Zakłady online na F1. Kubica z bonusem 25 PLN!

F1 obstawianie online

Legalny bukmacher LV BET przygotował ofertę specjalną, która przypadnie do gustu każdemu, kogo interesuje obstawianie Formuły 1.

Jeżeli chcesz zakwalifikować się do promocji, wystarczy, że między 13 marca a 17 marca (do godziny 6.10) postawisz kupon za minimum 50 PLN, w którym zawrzesz zakłady związane z GP Australii.

sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny
sts bonus bez wpłaty. Kod promocyjny

Legalny bukmacher LV BET każdemu uczestnikowi akcji promocyjnej przekaże 25 PLN w postaci bonusu, jeśli Robert Kubica ukończy pierwszy wyścig w sezonie.

Typy bukmacherskie F1

Nie musisz stawiać na Polaka. Istotne jest to, by dojechał on do mety – pierwszy, ostatni czy też obojętnie który!

Żaden LV BET kod promocyjny nie jest w tym przypadku wymagany, ale trzeba mieć na uwadze, że tylko jeden kupon jest brany pod uwagę i tym samym zapewnia nam bonus przygotowany przez bukmachera.

Nie znasz się na Formule 1? Nie powinien być to większy problem, gdyż już na kilka dni przed wyścigami znaleźć można w sieci darmowe typy bukmacherskie dotyczące tej dyscypliny.

Uwaga! Do ofert nie kwalifikuje się jedynie zakład, w którym typuje się to, czy Robert Kubica zostanie sklasyfikowany w tabeli GP Australii. Nie można zatem zagrać „przeciwko promocji” i ubezpieczyć się na każdy scenariusz!

Przypominamy, że w LV BET nadal na nowych graczy czeka 20 PLN bez depozytu i 1500 PLN za dwie pierwsze wpłaty. Wystarczy użyć do tego kodu promocyjnego „BETONLINE”!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce