Czy mój bukmacher jest czynny w Trzech Króli 2019?

Zastanawiasz się nad postawieniem kuponu bukmachera w Trzech Króli 2019? Poznaj aktualne godziny otwarcia!

Czy mój bukmacher jest czynny w Trzech Króli 2019?
Czy mój bukmacher jest czynny w Trzech Króli 2019?

Bukmacher czynny 6 stycznia

Trzech Króli w roku 2019 przypada w niedzielę, tak więc jest to swego rodzaju ułatwienie dla graczy. Wszystko dlatego, że większość firm bukmacherskich w naszym kraju zdecydowało się na pozostawienie godzin otwarcia w tradycyjnych porach.

Oczywiście, wyjątek stanowią tutaj marki, które w niedziele zazwyczaj czynne są do późnego wieczoru, na przykład 21.

Bukmacherzy w Trzech Króli otwarci będą w każdym przypadku. Nie znalazła się firma, która zrezygnowałaby z przyjmowania zakładów w tym dniu w punktach stacjonarnych.

Gdzie obstawiać mecze w Trzech Króli?

Wiadomo na pewno, że Fortuna będzie przyjmowała kupony od graczy w godzinach 9.30 – 14.30. O tej samej porze otwarty zostanie Totolotek, jednak zamknięcie nastąpi dopiero o 16.30.

Niestety, nie na wszystkich stronach internetowych znajdziecie informację na temat tego, do której czynny bukmacher 6 stycznia 2019. Jeżeli chcecie mieć pewność, że nie pocałujecie przysłowiowej klamki, dobrze jest zapytać się o godziny przyjęć pracownika konkretnego punktu.

Nie każdy lubi być ograniczony świętami oraz innymi tego typu wydarzeniami. Na szczęście, jest sposób, by sobie z tym poradzić. Najlepsze rozwiązanie to założenie konta u bukmachera online.

Rejestracja w internecie jest bardzo szybka i pozwala na grę bez żadnych ograniczeń – 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Gdzie najlepiej założyć konto? Ten wybór pozostawiamy już wam. Poniżej podajemy limitowany kod bonusowy, jaki możecie wykorzystać na stronie Fortuna!

Aktualny kod promocyjny „BETONLINE” wykorzystasz na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

polski poker online
Maks
Maks
Pierwsze pieniądze zarobiłem na meczu Widzewa w Lidze Mistrzów. Teraz gram głównie Live na tenis i piłkę nożną. Moje hobby to tenis i bieganie. Gram tylko u legalnych bukmacherów, o których piszę artykuły i poradniki na swoim blogu bukmacherskim.

Bukmacherzy online

Legalni bukmacherzy w Polsce